Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita (/Temat-Od-AK-47-Blue-Laminate-do-Karambita-112099)

Strony: 1 2


Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - Deus - 10-04-2015 11:28

Dziennik zarabiania na CS GO Lounge.

Widząc wątek kolegi niżej dotyczący zarabiania w ten właśnie sposób pomyślałem, że mógłbym również pochwalić się tutaj swoimi osiągnięciami.

Kilka tygodni temu zacząłem swoją zabawę z obstawianiem meczy turniejowych w Counter Strike Global Offensive. W tym samym czasie sam zacząłem również oglądać te mecze i analizować gry zawodników. Dziś zacząłem również budować swój fanpage z analizami.

Serdecznie zapraszam do polubienia!

Wink FanPage: CSGO Overview Wink

Niestety nie mam jeszcze na nim żadnej oprawy graficznej, ale mam nadzieję że z czasem jakoś to nadrobię.
W przyszłości przewiduję również na nim konkursy i giveawaye, czym może zachęcę ludzi do lubienia/udostępniania Wink

Zabawę na CSGO Lounge zacząłem "bardziej poważnie" mając na swoim koncie właściwie tylko AK-47 Blue Laminate (Minimal Wear).

Mój aktualny wykres zarobków.
[Obrazek: oa3frmg.png]

Items loss jest większy od win przez ICB, które rzadko kiedy wchodzą, ale często są bardzo opłacalne. Z resztą nie liczy się ilość przedmiotów, a ich wartość. Póki wykres pnie się w górę, wszystko jest pod kontrolą Smile



RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - Guacamoled - 10-04-2015 13:44

Zobacz na reddicie dodatek LoungeStats, jest przydatny i nie musisz kopiować źródła strony jak w poście wyżej.


RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - matek697 - 10-04-2015 18:03

będę obserwować


RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - RedZZueR - 10-04-2015 18:18

O. Całkiem fajny pomysł na dziennik, będę obserwował, życzę wytrwałości w prowadzeniu Big Grin


RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - Deus - 10-04-2015 22:43

Na dzień dzisiejszy nieźle. Sam obstawiłem tylko jeden mecz, bo tylko przy jednym procenty były w miarę opłacalne wg. mnie.
Dziś więc jedynie +2,71$

Dodatkowo wszystkie analizy na stronie facebooka się sprawdziły, więc skuteczność 100% (4/4) na razie.
Szkoda tylko, że zaspałem na TSM vs VP, bo według mnie przy aktualnej formie VP, mid bet na TSM bezproblemowo wchodzi i na nich właśnie bym stawiał.

Muszę także znaleźć kogoś, kto mógłby stworzyć jakąś elegancki cover photo i avatar na mój profil za jakąś niezbyt wygórowaną opłatą, ewentualnie skiny.
Póki co znalazłem gościa na deviantArt, który robi bardzo fajne dzieła za cenę 4$. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj jakaś dobra dusza, która będzie mogła to wykonać taniej. Wink


RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - Deus - 11-04-2015 20:19

Profit niewielki, ale jest.
Dziś: +1,90$

Dziś całe szczęście obstawiony tylko jeden mecz, bo analizy mimo wszystko się nie sprawdziły i skuteczność 50% (2/4). Liczyłem na minimum 75%.

Zakład poszedł na Titanów z 3DMAX i był trochę za duży jak na wartość mojego zaplecza skinów.
Mecz uznałem za pewniak, ale po grze na drugiej mapie, gdzie Titani zostali zmasakrowani, zdążyłem się trochę zestresować o obstawione skiny, a porażka byłaby dość bolesna. Ale w końcu człowiek uczy się na błędach.


RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - Deus - 13-04-2015 07:55

Trochę downswing nagle. 2 mecze które moim zdaniem powinny wpaść nie weszły. Zapas skinów jeszcze jest, ale sytuacja nie zbyt miła.
Po wczorajszym dniu -9.93$

Chyba zrobię sobie kilka dni przerwy od betów, co by można było odpocząć od tych meczy.


RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - michu12345 - 13-04-2015 12:56

Powodzenia, coraz bardziej zaczyna mnie interesować ta forma zarobku


RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - Deus - 14-04-2015 22:08

Zapraszam serdecznie do obserwowania zarówno dziennika jak i strony na facebooku. Na razie lajki zdobywam chyba jedynie tutaj i dzięki hashtagom. Przy większej ilości lajków (myślę że 100+) zamierzam wprowadzić giveawaye, by zachęcić nowych użytkowników do lajkowania.

Dziś poszedł z mojej strony bet na Virtusów w meczu przeciwko LGB.
Skład LGB był dziś taki, że można stwierdzić iż grali mixa. Virtusi może nie grają teraz najlepiej, ale przeciwko takiej drużynie nie powinni mieć problemu. Procenty 66% dla VP były niezłe moim zdaniem, więc zakład warty ryzyka.

Niestety mecz odwołano więc dziś wyszło 0.00$.


RE: Od AK-47 Blue Laminate do Karambita - thomasward - 14-04-2015 22:11

Dałem lajka. Smile