Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroki w zarabianiu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pierwsze kroki w zarabianiu (/Temat-Pierwsze-kroki-w-zarabianiu-112078)



Pierwsze kroki w zarabianiu - clarzte - 09-04-2015 20:19

Witam,
Chcialbym zarabiać swoje pierwsze pieniadze przez internet. Dużo juz czytalem na tym forum i chcialbym zarabiac poprzez sub SMS tylko, ze niewiem ile fake kontow zrobic na FB do ilu grup nalezec, czy kupowac startery, do jakiego partnerstwa nalezec, czy uzywac botow, co ile wstawiac linki na grupy itd.
Chcialbym zeby ktos mi odpowiedzial na te pytania, dal pare wskazowek, lub zostal moim mentorem. Bardzo prosze o odpowiedz dla poczatkujacego Smile.


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu - uploadmaster - 10-04-2015 15:52

Zrób pare kont, popracuj nad nimi tzn ustabilizuj je, powoli dodawaj grupy, nie przesadzaj z ich jednorazową iloscia Smile i wtedy spam Big Grin mozesz rowiez rejestrowac sie na forach tematycznych i tam spróbować szczęścia. Ja jednak postawiłem na bardziej stabilne rozwiązanie, a dokładniej postawiłem stronke internetową juz w trakcie konczenia drugiej jestem. Leady jak narazie wpadają, okolo 30PLN dziennie. Od czegos trzeba zaczac, jak nie masz doswiadczenia, albo pojecia jesli chodzi o to jak postawic swoja stronke to mozesz postawic bloga, tematycznego jakiegos i na nim zarabiac, nie koniecznie na subach, moze PPI. Mam nadzieje ze troszke ci rozjasnilem pogląd, co prawda napisałem to co juz walkowane 1000 razy bylo na forum, ale co tam Smile powodzenia


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu - funuman - 10-04-2015 19:56

Nikt Ci nic nie powie sam musisz do wszystkiego dojść..


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu - Igneel - 10-04-2015 23:58

tak jak napisał poprzednik, raczej nikt Ci jasno nie wytłumaczy jak zarabiać, uwierz, że powoli sam do wszystkiego dojdziesz , kombinuj, sprawdzaj, czytaj i przede wszystkim myśl


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu - Admin - 19-04-2015 10:32

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Pierwsze kroki w zarabianiu - Admin - 19-04-2015 10:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.