Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie ok. 10$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie ok. 10$ dziennie (/Temat-Zarabianie-ok-10-dziennie-112074)



Zarabianie ok. 10$ dziennie - marykok - 09-04-2015 19:38

Witajcie! Big Grin
Mam dziennie min 4h wolnego czas przygotowanego na zarabianie.
Chciałbym aby mój dzienny dochód wynosił minimum 10$ dziennie. Szukam pomocy i mentora, jak i różnych osób do pomocy, wskazówek i współpracy.
Na czym warto zarabiać?
Posiadam 10 fanpage min 20k like niestety są one martwe dziennie wyświetla 200-300 osób każdy post, czasami się zdarza więcej rzadko kiedy mniej.
Co mogę z tym zrobić?


RE: Zarabianie ok. 10$ dziennie - nokira - 09-04-2015 19:50

Po pierwsze, zły dział. Po drugie jeżeli chcesz się trzymać tych fp to polecam w zupełności odbudować zasięg. Polecam wtedy iść pod skracanie linków jeżeli tematyka fp na to pozwala.


RE: Zarabianie ok. 10$ dziennie - Xzibin - 09-04-2015 19:50

Zły dział kolego według mnie. Jakbyś chciał na początek chociaż 1$ na dzień przy paru minutach roboty to prosze: http://zarabiam.com/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823


RE: Zarabianie ok. 10$ dziennie - patulsky1337 - 10-04-2015 04:41

(09-04-2015 19:38)marykok napisał(a):  Witajcie! Big Grin
Mam dziennie min 4h wolnego czas przygotowanego na zarabianie.
Chciałbym aby mój dzienny dochód wynosił minimum 10$ dziennie.

Hm... W takim razie na zmywaku idealnie... ewentualnie dostawy nocne. 6-8 zł za godzinę i te 10$ dziennie uzbierasz na luzie.

A tak na poważnie jakbyś miał 4h czasu wolnego dziennie to spędziłbyś je chociaż raz na przejrzeniu forum, znalezieniu metody, poradnika ( jest ich tu mnóstwo) i odpowiedniego dla siebie serwisu.

Uwierz mi, na mentoring nie ma co za bardzo liczyć w ostatnich czasach, mało ludzi chce sobie dorabiać konkurencje.


RE: Zarabianie ok. 10$ dziennie - marykok - 10-04-2015 22:22

Rozumiem. Dzięki za pomoc Big Grin
Zauważyłem że zły dział ://
A na jakieś wskazówki mógłbym liczyć? Chciałbym jak najwięcej zarabiać Big Grin


Zarabianie ok. 10$ dziennie - Coristo - 11-04-2015 06:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.