Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieaktualny dziennik (/Temat-Nieaktualny-dziennik-112068)

Strony: 1 2 3 4 5


Nieaktualny dziennik - piciaszek - 09-04-2015 19:04

Witam. Być może ktoś czytał moje krótkie dzienniki kilka miesięcy temu, więc nie muszę się im przedstawiać. Natomiast dla tych co tego nie robili, udostępnię o sobie kilka informacji. Smile

Jestem Piotrek, mam niespełna 16 lat. Jestem uczniem trzeciej klasy gimnazjum i wielkim marzycielem starającym obrać sobie cel i dążyć do niego konsekwentnie, ale czasami na drodze pojawia się lenistwo - dlatego ten dziennik ma być moją motywacją. Idea

Na jakich serwisach zarabiam? Moim głównym źródłem pieniędzy jest LeadMore. Ponadto zaraz po skończeniu egzaminów będę próbował przebić się w brańzy skracania. Czas pokaże czy warto Lol

Jaki jest mój cel?
Nie mam go sprecyzowanego, po prostu nie chcę odmawiać sobie przyjemności, na które dzięki zarabianiu w internecie mnie stać.
Myślałem natomiast, aby spokojnie zacząć zbierać pieniądze na rozpoczęcie studiów w innym mieście (niestety, w Kielcach farmacji nie oferują). smutny

Mam nadzieje, że dziennik Wam jak i mnie szybko się znudzi i że będziecie do niego zaglądać. Liczę również na rady dot. zarabiania.


RE: Czas wziąć się w garść! - selfie - 09-04-2015 19:17

Raczej nie znudzi Big Grin Farmacja ciekawy kierunek, oczywiście życzę dużych zarobków (Choć w skracaczach raczej za dużo się nie wyciągnie)


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 09-04-2015 19:24

Ciekawy kierunek, wymagający, a farmaceuci są niestety w Polsce wykorzystywani. Obawiam się, że po studiach długo miejsca nie zagrzeję. '

Chcę spróbować na skracaczach w celu takiej małej odskoczni od subskrypcji Lol


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 09-04-2015 21:18

A więc..
DZIEŃ PIERWSZY

Co dziś udało mi się wykonać?:
W zasadzie nic szczególnego, poprawiłem troszkę oceny z niemieckiego, wstawiłem linki z HotCash na nowego bloga (poświęconego jednemu programowi), ale nie ma efektów, jedynie 94 wejścia beka. Pododawałem kilka obrazków na fanpage z reklamami.

Co zamierzam zrobić jutro?
Przede wszystkim dodać kilka kont do grup, ponieważ nie chcę wyniszczyć fanpage'y. Ponadto zamierzam zmierzyć się z historią z pierwszej klasy, więc życzcie powodzenia Tongue

Ile dziś zarobiłem?:

LeadMore


[Obrazek: Dzien_09_04_15.jpg]


Jaki cel dzienny i miesięczny stawiam przed sobą?:

Cel dzienny ustalę 25 zł.
W kwietniu zamierzam zarobić 850 zł. Dotychczas udało mi się: 297.60 zł.

A teraz czas spać, bo rano trzeba wstać. Smile


RE: Czas wziąć się w garść! - MrocznyKILL - 09-04-2015 21:25

Niespełna 16 lat a już na studnia zbierasz Cool Powodzenia !


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 10-04-2015 20:14

Trzeba myśleć przyszłościowo Cool

DZIEŃ DRUGI


Co dziś udało mi się wykonać?:
Nic takiego, leniuchowałem, pododawałem kilka postów na strony, pospamowałem kilka grup i tyle. Efekt marny, ponownie straciłem motywację.

Ile dziś zarobiłem?:

LeadMore

12.40 zł

FireSub

4 zł beka

CEL DZIENNY NIEOSIĄGNIĘTY (16.40 zł z 25 zł) smutny

CEL MIESIĘCZNY W TRAKCIE REALIZACJI: 314 zł/850 zł.


Jutro idę na dni otwarte do wymarzonego liceum i mini zakupy, więc dużo nie porobię, ale postaram się coś wyciągnąć. Tymczasem życzę owocnego wieczoru Lol


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 11-04-2015 21:32

Dziś będzie brak postu spowodowany spędzeniem dnia na mieście, zakupach i teraz jest rodzina u mnie. Podsumowanie dnia dzisiejszego i jutrzejszego podrzucę wieczorem.


RE: Czas wziąć się w garść! - xplus - 12-04-2015 08:16

Cieszy, żę młodzi ludzie tak podchodzą do życia mam propozycje współpracy jak byś był zainteresowany to daj znać może Ci sie spodoba


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 14-04-2015 19:02

Dziękuję xplus, ale nie skorzystam.

Chciałbym kolejny raz przeprosić za brak wpisów, ale trzeba spiąć poślady z przypominaniem na egzamin, żeby nie dać Sex

Poza tym, dowiedziałem się, iż z pieniędzmi na studia nie będę miał większych problemów.
W ten sposób moim celem będzie uzbieranie na prawko (odłożone mam 550 zł), a następnie
na samochodzik.


RE: Czas wziąć się w garść! - LMKY - 14-04-2015 19:51

Powodzenia na egzaminach oraz zarabianiu! Big Grin