Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu (/Temat-szefem-pl-regularne-wyplaty-i-mozliwosc-awansu-112031)

Strony: 1 2 3


szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - mgarcki - 09-04-2015 02:30

Witam,

Dziś mam przyjemność zaprezentować serwis szefem.pl który oferuje 3 tryby działania. W mojej ocenie najciekawszym z nich jest tryb umożliwiający awanse i regularne wypłaty, które zainteresują tych, którzy oprócz samej prowizji chcą mieć jakaś stałą podstawę, która jest niezmienna.

Tyle z teorii a teraz konkretnie. Stawka gwarantowana codziennej wypłaty zależna jest od obejmowanego stanowiska, które natomiast wyznacza ilość punktów uzbieranych w serwisie.

0 pkt - stanowisko MENAGER: stawka codzienna 8 pln. Kwota niewielka należy jednak zaznaczyć, że otrzymujemy ją przy poziomie 0 pkt czyli od samego początku po dokonaniu rejestracji a do niej doliczane są pozostałe prowizje.

1 pkt - stanowisko KIEROWNIK: stawka codzienna 20 pln.

8 pkt - stanowisko DYREKTOR: stawka codzienna 32 pln.

30 pkt - stanowisko PREZES: stawka codzienna: 60 pln.

120 pkt - stanowisko WŁAŚCICIEL: stawka codzienna 200 pln.

Dla zainteresowanych rejestracja w serwisie dostępna na:

http://szefem.pl

PS: W serwisie dostępne są linki referencyjne szyfrowane oraz jawne, ja nie mogę podać swojego ze względu na punkt regulaminu dotyczący ilości postów.

Pozdrawiam

@edit:
Tytułem uzupełnienia odnośnie pytania. Powierzone zadania zależne są od wspomnianego wcześniej trybu. Ja od początku używam trybu trzeciego ponieważ zapewnia on najbardziej atrakcyjne finansowo warunki. Nie chcę za bardzo wdawać się w ocenę pierwszych dwóch trybów ponieważ po prostu ich nie używałem ale w skrócie są dla tych, którzy nie są zainteresowani sprzedawaniem usług na zewnątrz serwisu a chcą ograniczyć swoje działania jedynie do zarejestrowanych już wcześniej uczestników serwisu. W omówionym wcześniej trybie trzecim natomiast zadania polegają głównie na umieszczaniu linków na wybranych forach lub serwisach nie odbierając przy tym możliwości zyskiwania punktów od zarejestrowanych już uczestników serwisu. Oznacza to, że nie jesteśmy zmuszeni wychodzić na "zewnątrz" by otrzymywać gratyfikacje.


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - Kurus92 - 09-04-2015 02:31

Coś więcej? Co tu się robi itd? Poza tym reff i posty...oj..oj..

@edit: spoko.


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - mgarcki - 09-04-2015 02:35

Sorka, niedopatrzenie, już edytuję Smile


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - HubabubaPl - 09-04-2015 05:57

No tak trzeba zapłacić żeby wbić :PPP


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - mloda19xd - 22-05-2015 13:10

Weszłam do programu, zobaczymy jak będzie z wypłatą. Minimum do wypłaty to 600zł. W tej chwili mam 407. Aha i pierwsza opłata aktywacyjna sms to 6,15, następne są co 3 dni żeby przedłużyć aktywność konta. Pierwsza aktywacja trwa 5 dni, następne przedłużanie już po 3 dni.

(09-04-2015 05:57)HubabubaPl napisał(a):  No tak trzeba zapłacić żeby wbić :PPP

I to nie raz trzeba zapłacić;P


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - szarydg - 24-05-2015 10:48

jakieś dowody wypłat?


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - PremAccHack - 24-05-2015 10:55

Zwykla piramida uzytkownicy przestana dochodzic to odrazu padnie.


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - rachman - 24-05-2015 12:09

Zgadzam się z @PremAccHack. Wystarczy spojrzeć w regulamin - brak danych firmy, danych kontaktowych, tylko email i adres jakiejś osoby prywatnej podobno mieszkającej w Londynie. Na pewno w każdym razie gość działa nielegalnie bo nie można takiej działalności prowadzić bez rejestracji działalności w naszym kraju. Gość pisze o prawie obowiązującym w PL i bazie GIODO tylko że działa niezgodnie z tym prawem. Ciekaw jestem na jakiej podstawie kasę w ogóle pobiera od kogokolwiek facepalm
Nie zdziwiłbym się jakby sms pobierało poprzez PPA i to byłby główny cel działania beka


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - mgarcki - 24-05-2015 16:41

Prowadziłem kiedyś forum z płatną rejestracją SMS z dostępem do plików mp3 i wiem, że usługa dostępu do treści płatnych może być legalnie świadczona zarówno przez firmy jak i osoby fizyczne więc wprowadzasz ludzi w błąd @rachman. Tyle, że na niekorzyść mojej działalności świadczył fakt, że łamała prawa autorskie artystów. Ale do dziś działa wiele tego typu for w internecie.

(24-05-2015 12:09)rachman napisał(a):  Nie zdziwiłbym się jakby sms pobierało poprzez PPA i to byłby główny cel działania beka

Czym jest PPA?


RE: szefem.pl - regularne wypłaty i możliwość awansu - jasieeks - 24-05-2015 17:18

(24-05-2015 16:41)mgarcki napisał(a):  Prowadziłem kiedyś forum z płatną rejestracją SMS z dostępem do plików mp3 i wiem, że usługa dostępu do treści płatnych może być legalnie świadczona zarówno przez firmy jak i osoby fizyczne więc wprowadzasz ludzi w błąd @rachman. Tyle, że na niekorzyść mojej działalności świadczył fakt, że łamała prawa autorskie artystów. Ale do dziś działa wiele tego typu for w internecie.

(24-05-2015 12:09)rachman napisał(a):  Nie zdziwiłbym się jakby sms pobierało poprzez PPA i to byłby główny cel działania beka

Czym jest PPA?

"No właśnie, PPA… PPA, czyli Pay-Per-Action. Najprościej tłumacząc, płacący za akcję. Na czym polegają takie hostingi? W momencie naciśnięcia przycisku "download", pobierającemu ukazuje się okienko z linkami do kilku ofert. Aby móc odblokować dany plik, w jedną z tych ofert musi kliknąć i wypełnić ją (z reguły jest to zapis na jakiś newsletter, pobranie jakiejś aplikacji, zapisanie się na subskrypcję sms, etc…). Po ukończeniu owej czynności, gateway (czyli to okienko z ofertami) znika, a sam Pobierający może pobrać plik. Nam pieniądze naliczają się w momencie właśnie zakończenia owej akcji i otrzymamy je bez względu na to, czy nasz Pobierający po jej wykonaniu ostatecznie pobierze plik, czy jednak nie. Wszystko wydaje się oczywiste, a nazewnictwo bardzo trafne."


@top

Nie daję serwisowi więcej niż 4 miesiące życia beka