Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do zamkniecia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do zamkniecia (/Temat-Do-zamkniecia-112029)

Strony: 1 2


Do zamkniecia - broofie - 09-04-2015 00:09

koniec


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - Bordo - 09-04-2015 00:37

znane Sad ALE I TAK GENIALNE W SWEJ PROSTOCIE Heart


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - elbowndg - 09-04-2015 00:42

już chyba 4 poradnik praktycznie taki sam... czym się on różni od poprzednich odnoszących się do YT?


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - Szrejter - 09-04-2015 00:43

Tak tak, widziałem to gdzieś na forum niedawno. Tutaj ładnie opisane wszystko dobrze się czyta. Mimo iż było plus za chęci i wstawke Wink


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - AnnaKa - 09-04-2015 00:44

Ostatnio coś bardzo podobnego widziałem aczkolwiek sam używałem swojego czasu tej metody i ładnie szło zarobić ja jednak robiłem nieco inaczej jednak tutaj sposób będzie dla ludzi bardziej przyjazny i można określić mianem "lepszy". rep +2 oczywiście dałem bo zasłużyłeś! Liczę że z czasem dasz jeszcze więcej od siebie!


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - broofie - 09-04-2015 07:36

Mozecie dac link do wczesniejszych poradnikow skoro juz bylo? Znane czy nie, doslownie nigdy nie widzialem aby ktos wstawial takie komentarze na YT i na nich zarabial. Moze nie wiedzieli jak sie do tego zabrac- teraz juz wiedza.

@[elbowndg] czym on sie rozni od pozostalych? To tak jakbys spytal czym sie rozni spam na grupach na FB a pisanie statusow i oznaczanie w nich znajomych- dwie rozne metody.
@[AnnaKa] Byc moze jeszcze cos wrzuce oczywiscie rowniez zwiazane z Yt Wink Sprobuje polaczyc pare metod aby nie zakladac oddzielnych tematow.


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - Zloty - 09-04-2015 16:34

Poradnik Mega
Łap reputka Smile


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - Pink134lol - 09-04-2015 16:44

Bodajże AnnaKa wrzucił poradnik o edytowaniu uprzednio zamieszczonej treści, kiedy nabije się odpowiednia ilośc pozytywnych opinii na temat treści, ale dobrze jest poznać alternatywę użycia owej metody, zatem łap reputa.

To był Mikey. *


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - Voldir - 09-04-2015 17:12

Wrzucił tak na prawdę metodę, której używało się jakiś rok temu i nie tylko. Odkąd działałem na serwisach społecznościowych to bazowałem na edycji komentarzy. Nic nowego nie wniósł do sprawy. Już poradaniki broofiego robią większą robotę za, którą jestem mu wdzięczny bo skorzystałem na pewnej metodzie Smile


RE: Poczuj się jak "prawdziwy" YouTuber i zbijaj haj$! - Dan!el - 09-04-2015 18:01

Dzięki wielkie. Przetestuje. Smile