Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - nitram po godzinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - nitram po godzinach (/Temat-Dziennik-pracy-nitram-po-godzinach-112021)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - DawidJ1906 - 22-07-2015 18:14

Virale, MEMY, WYGRAJ IPHONA bekabeka impreza


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Pmxq - 22-07-2015 22:01

ładnie ładnie, sam myślę żeby zacząć promować pożyczki/konta bankowe i inne rzeczy ale jak na razie brak mi na to pomysłu Big Grin


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 26-10-2015 22:43

Apropo Virale, memy wygraj ajphona

Macie tutaj konkurs ode mnie
http://zarabiam.com/Temat-Wygraj-iphona-118728
Póki co szansę an wygraną na chwilę obecną ma każdy nawet osoba która się dowiedziała dzisiaj o konkursie.

Co zrobiłem od ostatniego czasu. Nawiązałem współpracę z 2 nowymi osobami, które zarabiają podobnymi sposobami jak ja. Czyli finansowe programy partnerskie real content i tym podobne. Dzięki temu zarobki wzrosły ze względu na wykorzystanie nowych sposobów pozyskiwania klientów.

Czasu niestety na wszystko w dalszym ciągu mam bardzo mało, więc nie jako działam trochę na pół gwizdka i czasami z opóźnieniami, ale że pracę w internecie traktuje jako dodatek i chęć bycia na bieżąco a także poszerzania swojej wiedzy na ten temat, tak na wszelki wypadek gdybym na starość nie dostał emerytury i musiałbym zarabiać w internecie to z wyników jestem bardzo zadowolony.

Im bardziej poznaje różnego rodzaju programy partnerskie tym bardziej uświadamiam sobie, to że w internecie można wszystko sprzedać i na wszystkim zarobić, zanim kliknę w jakąś reklamę albo kiedy się pojawi jakaś nowa, odruchowo szukam informacji od jakiego dostawcy reklama pochodzi ile można zarobić na niej ile jest za leada ile za sprzedarz.

Chyba trochę za bardzo się wczułem, w wyszukiwanie dobrych programów partnerskich, brakuje tylko tego żeby w sklepie pytał ekspedientki: "a co będę miał jak polecę mojemu znajomemu ten sklep i kupi u państwa jakiś produkt Big Grin "

Oczywiście nadal rozwijam stronę http://www.jakzarobic100zl.pl i trochę stoję przed dylematem bo powoli kończy mi się hosting i musiałbym odnowić domenę, ta jakoś w google nawet stoi i chyba ja odnowię bo jakąś markę już wypracowała, w sumie cos koło 100 zł będzie trzeba zapłacić, druga opcja to nowa domena ale to chyba bez sensu pomysł. Jak myślicie ?
Tak samo hosting mam teraz na az.pl w promocji kupiłem na rok za 24 zł czy jakoś tak grosze, ale za przedłużenie chcą bodajże 400 zł czy nawet coś ponad, to tutaj chyba coś znowu będę musiał przykampić żeby wyhaczyć dobrą promocję.

Jakby ktoś coś to można polecać.

Zapomniałem się pochwalić pierwsza wypłata z google adsense też już wpadła na moje konto.
To mnie zmobilizowało to założenia paru innych stron gdzie docelowo zamierzam podpiąć googleadsense i oczywiście pozostałe programy partnerskie. Jednak te strony dopiero co raczkują, więc pewnie pochwalę się nimi dopiero w przyszłym roku.

To wszystko na dzisiaj.
P.S. Poszukuje ludzi które interesują się motoryzacją szeroko pojętą, a także dziedziną diety odchudzanie siłownia, zdrowe jedzenie itp., mające trochę wolnego czasu i chcące trochę zarobić a nie bardzo wiedzą jak to zrobić.


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - oski121 - 26-10-2015 22:51

(08-04-2015 21:22)nitram napisał(a):  Pieniądze nie leżą na ulicy

Owszem leżą, jak mawia Pan Wałęsa "Pieniądze leżą na ulicy, wystarczy tylko się po nie schylić" ewentualnie zmodyfikował bym ten cytat tak : Pieniądze leżą na ulicy, wystarczy potrafić się po nie schylić Wink Tyle ode mnie, i życzę sukcesów Smile


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 27-10-2015 09:00

Na czytałeś cała nazwe fp pieniadze nie lezą na ulicy pieniadze sa w internetach


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - oski121 - 27-10-2015 10:24

Czytalem i wyrazilem swoje zdanie Wink