Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - nitram po godzinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - nitram po godzinach (/Temat-Dziennik-pracy-nitram-po-godzinach-112021)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Varnity - 09-04-2015 19:36

Zarobki i informacje ogólne. Nie ma sensu podawać wszystkiego na tacy gimbusom Wink


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - MrocznyKILL - 09-04-2015 19:41

@[nitram] miło by było poznać całą Twoją strategię nawet nie po to by kopiować a raczej po to by niektóre triki dostosować pod swoje potrzeby Idea


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - adios123 - 09-04-2015 19:41

Czy grać w otwarte karty i krok po kroku pokazać jak zarabiać w internecie moimi sposobami.

To by było fajne, czekanko Lol


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 09-04-2015 20:00

Czekam na więcej opinii, też jestem bardziej żeby coś więcej pokazać niż dzisiaj zarobiłem 200 zł na hackach, i tak każdego dnia, więc jest duża szansa na to że ujawnię więcej szczegółów.


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - MagicznyMagik - 09-04-2015 21:02

Prosimy o informacje i szczegoly pozdrawiam 444


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - prelude - 09-04-2015 21:20

po prostu dawkuj emocje, albo nie odkrywaj wszystkich kart... pisz o technice a nie niszy itd Smile tak jak sam zauważyłeś....i ktoś jeszcze napisał... dzienniki to raczej wklejanie dziennych zarobków:] tam gdzie sie da możesz jeszcze refy wyłapać Smile


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Koja - 09-04-2015 21:40

Podawaj wszystko szczegółowo, może akurat ktoś się czegoś nauczy Smile.


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - yolo89 - 09-04-2015 21:46

ppi?


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Reedox - 09-04-2015 22:06

Ja zawsze chętnie czytam to, czym się dzielą osoby doświadczone, więc jestem na TAK Smile ale zgodnie z biblijnym "the law of reciprocity" i tak to ty będziesz miał największe korzyści..


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Programator - 10-04-2015 00:09

Myślę, że warto podawać informacje, ale nie szczegółowe - takim sposobem stymuluje się wyobraźnię innych, co może wpłynąć na powstanie wielu nowych pomysłów. Jeśli Twoje metody nie są trywialne, to nie ma znaczenia jak szczegółowo to opiszesz, bo i tak metoda za szybko nie padnie. Wiecie jak to jest z dzieleniem się czymś trudniejszym? 90% osób, które to przeczyta będzie wdzięczna autorowi i tyle, 8% cokolwiek zrobi, ale po kilku dniach się znudzi, a 2% wytrwałych może do czegoś dojdzie..