Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do zdejmowani SIMLOCKA Huawei oraz sprawdzanie iPhone (strony) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Program do zdejmowani SIMLOCKA Huawei oraz sprawdzanie iPhone (strony) (/Temat-Program-do-zdejmowani-SIMLOCKA-Huawei-oraz-sprawdzanie-iPhone-strony-111979)



Program do zdejmowani SIMLOCKA Huawei oraz sprawdzanie iPhone (strony) - Maniero - 08-04-2015 10:36

1.Nazwa przedmiotu : Program do zdejmowania simlocka Huawei na podstawie Imei oraz kilka linków do stron sprawdzających iPhone.
2.Opis przedmiotu : Od razu proszę darować sobie zbędne komentarze. Swego czasu sprzedawałem obydwie uslugi na Allegro, zmieniłem nisze, a pozostalości zostały na kompie wiec oddaję "za grosze". Posiadam dostęp do programu który na podstawie imei generuje kod odblokowujący modem huawei, (działa w 100%). Obsługuje coś koło 30 - 40 modeli (lista modeli tylko dla zainteresowanych). Do tego posiadam kilka linków (strony) na których sprawdzimy naszego iPhona. Są to o tyle "dobre" linki, że sprawdzimy "cały" nasz telefon czyli: Simlock (na jaką sieć), czy są włączone usługi zabezpieczające, kiedy telefon został kupiony itp, prawie pełne dane, w jakiej działa sieci telefon itp. Na "zwykłych" stronach za takie kompleksowe sprawdzenie należy zapłacić, tutaj mamy to za darmo. Zdaję sobie sprawę, że czymś niesamowitym to nie jest dlatego też niska cena całego pakietu: linki oraz program.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : GG/PW
5.Cena : 10 zł - nie wprowadzam ograniczeń ilosci
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank/PP


RE: Program do zdejmowani SIMLOCKA Huawei oraz sprawdzanie iPhone (strony) - Exodisss - 08-04-2015 10:49

Soreczka że psuje interes ale na forum MyApple.pl podasz w jednym temacie numer IMEI telefonu to dostaniesz za friko kompletny kilkulinijkowy opis od jednego ze speców co się z tym telefonem działo Tongue


RE: Program do zdejmowani SIMLOCKA Huawei oraz sprawdzanie iPhone (strony) - twardy - 08-04-2015 10:50

http://simlock24.pl/unlock_4_free/huawei_modem/

Wstydzilbys sie brac za takie cos kase co mozna w 5 sekund znalezc w google.


RE: Program do zdejmowani SIMLOCKA Huawei oraz sprawdzanie iPhone (strony) - Maniero - 08-04-2015 10:59

(08-04-2015 10:49)Exodisss napisał(a):  Soreczka że psuje interes ale na forum MyApple.pl podasz w jednym temacie numer IMEI telefonu to dostaniesz za friko kompletny kilkulinijkowy opis od jednego ze speców co się z tym telefonem działo Tongue
Ktoś kto sprzedaję taką usługę na Allegro nie ma czasu czekać, aż ktoś na MA odpisze..
(08-04-2015 10:50)twardy napisał(a):  http://simlock24.pl/unlock_4_free/huawei_modem/

Wstydzilbys sie brac za takie cos kase co mozna w 5 sekund znalezc w google.

Kolejny samarytanin... na tej stronie jest strasznie mała ilość modeli z których można zdjąć locka do tego to jest forum dotyczące ZARABIANIA, mówi Ci to coś.. ja zarobię, ktoś zarobi, tak to działa Smile lecz sądząc po dacie dołączenia na forum wydaję mi się, że działam w tym troszku dłużej niż Ty tak więc mogłeś jeszcze nie załapać jak to wszystko działa, nie ma sprawy.

Do tego jeśli ktoś z głową wykorzysta program + linki (jak ja kiedyś) to gwarantuję Ci, że zarobi o wiele więcej niż sobie wyobrażasz.... lecz biorąc pod uwagę Twe wzburzenie, które zapewne zostało spowodowane jakże ogromną kwotą sprzedaży wynoszącą 10 zł.. niewiele sobie potrafisz wyobrazić, proszę nie bierz tego do siebie (a może i weź?).

Koniec offtopu!


Program do zdejmowani SIMLOCKA Huawei oraz sprawdzanie iPhone (strony) - surfer0700 - 09-05-2015 11:14

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.