Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja fb - śmiech na sali - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Aplikacja fb - śmiech na sali (/Temat-Aplikacja-fb-smiech-na-sali-111975)



Aplikacja fb - śmiech na sali - steel123 - 08-04-2015 06:36

Istne kpiny z facebookiem, no chyba że można to inaczej nazwać.

Palę trzecią apkę próbując już wszystkiego, według zaleceń wielu osób.

Za każdym razem na drugi dzień po używaniu aplikacji dostaje komunikat :

Notice of Feature Limits for
Your app has been restricted by our automated systems for creating a negative user experience that is in violation of our Platform Policies.
attention

Your app has been restricted for creating a negative user experience that is in violation of our Platform Policies.
Stream stories published by your app are creating a negative user experience in violation of our policies
In the future, use your Statystyki aplikacji to actively monitor user reports, volume of content published per user, and any spikes in negative user activity, such as users hiding your app's stories or marking them as spam.
If you think we have placed this restriction on your app in error, please submit an appeal. We will work quickly to evaluate your case.

Spam report - 0, po raz kolejny.
Po raz trzeci aplikacja banowana na drugi dzień po korzystaniu, korzystałem wczoraj wieczorem rzucałem po 150/200 tokenow na 1h by nie robić przeciążenia.

Postowane z admina skryptu, innym razem na kolejnej aplikacji postowane ze strony która obsługuje tokeny, jak widać nic nie daje.

Stracone pieniądze czas i nerwy.


RE: Aplikacja fb - śmiech na sali - michal1498 - 08-04-2015 06:54

Miałem dokładnie taką samą sytuację z jedną apką. Wynika to chyba od nabijania ludzi z drugiej apki lub miałeś apke która była w słabym stanie Big Grin


RE: Aplikacja fb - śmiech na sali - Branzolek - 08-04-2015 08:02

Albo żywot aplikacji spamerskich powoli sie konczy Smile


RE: Aplikacja fb - śmiech na sali - DrPrefix - 08-04-2015 12:13

Ja mam zaś tak że apka działa normalnie sprawnie ale zaś mam te 5 k + osób i z czego co posta wali niby na wszystkich a tu dupa blada że tak powiem z czego co wejdzie z 100 osób tak jak by tokeny wygasały czy coś trudno się mówi aktualnie trzeba chyba zastępcze rozwiązanie niż fb znaleźć ;p


RE: Aplikacja fb - śmiech na sali - elbowndg - 08-04-2015 12:15

Dobrze znikajcie z tymi apkami z fejsa bedzie znowu dobre miejsce do zarobku Big Grin