Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? (/Temat-Legalizacja-MARIHUANY-zamiast-podwyzki-VAT-Co-WY-na-to-11196)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Dores - 04-08-2010 17:15

Leopard, teraz też dzieciaki palą marihuanę (wiem po swoich kumplach).
A poza tym powinni tak zrobić, aby - możne teraz napisze nie marihuaną, a Konopią Indyjską można było handlować, ale nie palić i za palenie powinni policjanci łapać ludzi. Handlowanie tym z pewnością pomogło by państwu gdyż miało by większe dochody i więcej pieniędzy które załatały by nie jedna dziurę budżetową.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - olennnkaaa - 04-08-2010 22:27

Wierzysz,że ludzie by hodowali i nie palili?


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Kilol - 04-08-2010 22:54

Marihuana nawet gdyby była cały czas nielegalne, to zawsze będzie palona.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - omisiu - 04-08-2010 23:02

(04-08-2010 13:33)Dores napisał(a):  Prawda jest taka że jesteśmy więźniami w SWOIM KRAJU !

Ja się więźniem swego kraju nie czuję bo robię to co chcę a jak ty się czujesz to wyjedź do Holandii gdzie panuje tolerancja (u nas jej nie widać) jest legalna trawa (u nas nie) i są niskie podatki (u nas nie) i kto mi powie, że jesteśmy do nich podobni i jak oni powinniśmy mieć to samo co oni chociaż po części.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Royside - 06-08-2010 18:50

Jakby zioło było ogólnodostępne to prawdopodobnie mielibyśmy kryzys społeczny w państwie. Tak jak ktoś wyżej napisał : to jest mentalność Holendrów że mają tak a nie inaczej , większość Polaków nie zna umiaru i skutki zalegalizowania tego towaru okazałyby się katastroficzne. Fakt kasa jest , ale widok naćpanych ludzi na ulicach jakoś mnie nie bawi ( nie daj Boże człowiek będzie miał schizofrenię o której sam nie wie i takie rzeczy mogą zakończyć się kiepsko , dzieciaki sobie pojarają w wieku 10-15 lat a potem na przyszłość wielka dziura w mózgu albo tradycyjna heroinka bo marysia już za słaba - powodzenia na studiach).

Myślicie o ulepszeniu budżetu państwa , a nie patrzycie na niebezpieczeństwa które za tym czyhają : brak mi trochę kasy , mogę łatwo zarobić zaczynając sprzedawać nielegalne , często też niebezpieczne dobra. Szkoda że w tym momencie zapomniałem , że możliwie umożliwiłem innemu człowiekowi zabicie czy skrzywdzenie drugiego.Następuje reakcja łańcuchowa po czym następuje zapaść całego społeczeństwa.

Ponad połowa wiwatujących Maryśce nie myśli o dobru państwa tylko o indywidualnym odejściu od szarej rzeczywistości , a przecież żeby się z życia cieszyć nie potrzeba wspomagaczy.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Takahari - 06-08-2010 18:56

Ja tak napisałem ale nie ważne również trzeba sobie odpowiedzieć co reprezentuje marichuana w tym kraju kto ją reprezentuje
Może aniołkiem w tym aspekcie nie jestem fajnie od czasu do czasu ale jeszcze trzeba z mózgiem...


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - MareKSG - 09-08-2010 18:58

Płacić więcej podatku za to że ktoś mi będzie jarał pod drzwiami?? Tusk powinien jak najszybciej przyp... głową w mur, bo jego pomysły są żałosne i tandetne. Kto go dopuścił do polityki?

Zmniejszyć politykom wypłaty o 50% i dziura budżetowa się załata a i tak będą zarabiać 20 tyś zł...


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Daminn - 10-08-2010 20:44

[youtube]I-UxGKow2Vc[/youtube]
Ładnie wytłumaczone jak działają konopie, a jak alkohol.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - zone22 - 12-08-2010 10:30

(04-08-2010 13:44)Leopard napisał(a):  Ludzie na jakim wy jesteście poziomie? Myślicie tylko o swoich dupach, a sytuacja w państwie w ogóle was nie interesuje. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby każdy mógł sobie pójść do sklepu i kupić marihuanę? Po ulicach chodziło by kupe osób w wieku 12-18, którzy byliby naćpani i stach by było wyjść na ulicę.
Nie widziałeś nigdy zbakanej osoby. - Prawda ?
Poza tym gdyby była legalizacja, to na pewno dla ludzi powyżej 18. roku życia.

(04-08-2010 13:44)Leopard napisał(a):  Co wam się stanie jak za telewizor zapłacicie 2550, zamiast 2500? NIC, a państwu to pomoże, więc chyba sami nie wiecie co piszecie.
Dobrze, że nie jesteś przedsiębiorcą.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - DonWestbam - 19-05-2014 19:46

A niech zalegalizują Big Grin Nie pale ale niech wam będzie Big Grin