Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? (/Temat-Legalizacja-MARIHUANY-zamiast-podwyzki-VAT-Co-WY-na-to-11196)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - olennnkaaa - 02-08-2010 12:41

(31-07-2010 13:43)Dores napisał(a):  Dominator, w Holandii jakoś nie widać bachorów na ulicy z marihuaną.

Bo tam jest to dozwolone od 18 lat.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Razer - 02-08-2010 13:05

O legalizacji Maryśki mówi się od zawsze, tylko co z tego. Co do samego jarania - wpłynęło by to OK, bo nie byłoby żadnych "mieszań" towaru, rząd miałby monopol i rozprowadzał by najmniej szkodząca wersje maryśki (choć moim zdaniem Ona nie szkodzi). No zobaczymy.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - zone22 - 02-08-2010 13:57

Tak, te forum, to świetne miejsce na dyskusje na ten temat. Średnia wieku 13 lat ? Zresztą, to jest jak zwykle, najciekawsze rzeczy wypisuję ci, którzy są najdalej od tematu.

Zamiast wypisywać, że nasz kraj stanie się wylęgarnią ćpunów, zainteresujcie się sytuacją w Holandii, lub chociaż u naszych czeskich sąsiadów (wiem, tam to działa nieco inaczej).


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Daminn - 02-08-2010 17:42

[Obrazek: spz.gif]


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Dores - 02-08-2010 19:11

HoT TeMaT ; P
Powinni zalegalizować, bo hodowanie legalnej marihuany 0,3% THC Mnie nie kręci.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - omisiu - 03-08-2010 09:44

@ zone22
Jeśli chodzi o mnie to podwyższam średnią forum bo nie mam 13 lat:/
Powtarzano mi aby nie patrzeć się na innych lecz w takim razie musimy.
Zobaczmy jakie PKB ma Holandia a jakie Polska. Holandia ma niemal 4x większe.
Po drugie jaka jest ludność Holandii a jaka Polski.
Więc nie porównujmy tych dwóch państw niepotrzebnie.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - olennnkaaa - 03-08-2010 10:55

A czemu wszyscy patrzą tylko na to państwo gdzie jest to legalne, a nie na te gdzie nie jest? Różnica jest chyba ogromna... Po za tym Argumenty typu "Bo Holandia ma legalizacje..." sa ciut głupie, bo np. w USA mozesz kupić broń jeśli tylko ukończyłeś 18 lat i nie potrzebujesz na nią pozwolenia póki nie przekracza jakiś tam wartości. No to co, godzimy się też na to?! Yeah, Polska kraj w którym ludzie zabijają się na każdym kroku bo ktoś do kogoś chowa uraz, a teraz wystarczy mieć 18 lat by móc strzelac :]


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Takahari - 03-08-2010 11:27

Bo w USA można kupić broń Virginia New Jersey Arizona i Wyoming oraz Tennessee i Montana w tych stanach można kupić broń ale co z tego jak to nie jest nawet 1/3 stanów i poza tym co kraj to obyczaj. Myślę że tu również chodzi o mentalność, Polaków i Holendrów jest inna...


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Dores - 04-08-2010 13:33

Prawda jest taka że jesteśmy więźniami w SWOIM KRAJU !


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Leopard - 04-08-2010 13:44

Ludzie na jakim wy jesteście poziomie? Myślicie tylko o swoich dupach, a sytuacja w państwie w ogóle was nie interesuje. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby każdy mógł sobie pójść do sklepu i kupić marihuanę? Po ulicach chodziło by kupe osób w wieku 12-18, którzy byliby naćpani i stach by było wyjść na ulicę. Co wam się stanie jak za telewizor zapłacicie 2550, zamiast 2500? NIC, a państwu to pomoże, więc chyba sami nie wiecie co piszecie.