Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? (/Temat-Legalizacja-MARIHUANY-zamiast-podwyzki-VAT-Co-WY-na-to-11196)

Strony: 1 2 3 4 5


Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Dores - 31-07-2010 11:50

Rząd Donalda Tuska wpadł wczoraj na nowatorski pomysł radzenia sobie z kiepską sytuacją finansową państwa. Chłopaki postanowili podnieść wysokość podatku VAT o jeden procent. W wyniku ewentualnej podwyżki podrożeje WSZYSTKO.

Zamiast podwyższać podatki rząd powinien przestać walczyć z mafią i zalegalizować narkotyki - czytamy na blogu moraine.salon24.pl. "Należy po prostu zalegalizować wszystkie narkotyki. Po prostu mafia przestanie się interesować czymś co jest legalne bo naturalnie ceny tych używek spadną. Można zacząć od legalizacji marihuany która jest dużo mniej szkodliwa niż papierosy z 3000 substancji trujących. Nałożyć na marihuanę niezbyt wysoką akcyzę i będzie można załatać nie jedną dziurę budżetową zamiast napychać kieszenie przestępców" - pisze blogger.

Internauta podnosi też pomysł delegalizacji papierosów argumentując, że szefostwo państwa i tak tego nie zrobi, bo biznes tytoniowy w mgnieniu oka przejęliby przestępcy. Jest akcyza, jest kasa. Dlaczego tego samego nie zrobić z marihuaną?

Jak oceniacie pomysł legalizacji marihuany w ramach radzenia sobie z kryzysem finansowym? Czy narkotyki powinny być w Polsce zalegalizowane? Jedno jest pewne - na pewno szybko to nie nastąpi. Ale do Holandii rzut beretem.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Lubelak - 31-07-2010 11:53

mi to obojętne bo i tak sie jara Wink


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Dores - 31-07-2010 11:55

http://www.youtube.com/watch?v=WeYsTmIzjkw&feature=player_embedded
Taki mały dodatek : P
Gdyby zalegalizowali to nie musisz ukrywać narkotyków, idziesz do parku i jaranko : )


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - MotorniczyTramwaju - 31-07-2010 12:04

Nie jaram tego świństwa. Nie popieram, no ale nie chcę tu się z nikim bić Smile
Co do podwyżki podatku VAT to jakoś trzeba załatać dziurę budżetową. Gdyby nie to, wtedy Polska byłaby strasznie zadłużona, a to dotknęłoby nas jeszcze bardziej.
Według mnie to temat powinien być w Dziale tematycznym.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Lubelak - 31-07-2010 12:07

http://www.youtube.com/watch?v=oUaJS_SB7H0


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Dores - 31-07-2010 12:17

Dobre to Lubelak : )


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Dominator - 31-07-2010 12:50

Ten rząd jest niesamowicie popierdolony ...
Z Tuskiem na czele ...
Nie palę niczego, a mam 14 lat, a na razie jest nielegalne skoro ja mam 14 lat to jeśli będzie to legalne to co drugie dziecko 11,12,13 lat będę widział z marihuaną.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - Dores - 31-07-2010 13:43

Dominator, w Holandii jakoś nie widać bachorów na ulicy z marihuaną.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - GoreYoite - 31-07-2010 14:17

Kur*a ja zapi***** tego Tuska jak go kiedyś na oczy zobaczę świnia jedna tylko podatki nakładać umie ku*wa ludzie Polska to chyba jedyny kraj na świecie z podatkiem vat wysokości 22% teraz to bedzię 23%.


RE: Legalizacja MARIHUANY zamiast podwyżki VAT. Co WY na to? - kreatywny - 31-07-2010 14:23

Mamy duże podatki ale w europie mieliśmy mimo wszystko najmniejsze straty prodczas " kryzysu " a wy krytykujecie wszystko i zawsze tego który rządzi.