Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konkursowy landing page - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: konkursowy landing page (/Temat-konkursowy-landing-page-111958)



konkursowy landing page - saviola - 07-04-2015 20:49

Witam, zacząłem myśleć nad stworzeniem landing page jednak wolałbym mieć możliwość wpływu jaki "produkt" ma on sprzedawać. Z tego powodu odrzuciłem gotowe serwisy subskrypcyjne.
Chciałbym aby ludzie mieli możliwość wzięcia udziału w losowaniu produktu przez wysłanie sms. Nie wiem jednak jak wygląda sytuacja od strony prawnej oraz współpracy z serwisem który oferuje usługi sms premium. Czy mógłby ktoś doradzić tutaj lub na priv?


RE: konkursowy landing page - Mailowiec - 07-04-2015 20:59

Z subami raczej tylko dla firmy. Zobacz sobie usługi Premium SMS w CashBill.
No i "losowanie" podchodzi pod ustawe hazardową, poprzeglądaj forum.


RE: konkursowy landing page - Kede - 08-04-2015 01:00

Jaką ustawę hazardową człowieku... Konkursy losowe trzeba rejestrować więc najlepiej dodaj do stopki, że ten kto wyślę najfajniejszy wierszyk wygrywa wtedy będzie w miarę legal.