Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na gameflow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na gameflow (/Temat-Zarabianie-na-gameflow-111954)



Zarabianie na gameflow - deadwood - 07-04-2015 20:10

Witam,

Mam pytanie dotyczące tego serwisu. Zauważyłem, że wielu ludzi umieszcza reflink jako warunek udziału w jakimś konkursie. Czy jest to dozwolone? Pisałem do nich ale odpowiedzi nie otrzymałem Sad

Z góry dzięki za odpowiedzi Wink


RE: Zarabianie na gameflow - broofie - 07-04-2015 20:25

Powiem ci tak. Z regulaminem w Gameflow jest jak z zakazem palenia w miejscach publicznych- kazdy to robi a wladze maja to gdzies.
Czesto widze streamerow/youtuberow/vlogerow/itp ktorzy ewidentnie namawiaja do rejestracji, robiac przy tym konkurs i mowiac do tego, ze przynosi im to profit.
Wiec powiem tak, jesli chcesz zrobic jakis konkurs i jednoczesnie podpiac pod niego refka, to zalecam napisac do nich osobistego mail-a, piszac w nim od razu szczegoly konkursu itp.
Polecam linktogame, oni to chyba calkowicie nie zwracaja uwagi na to czy ktos lamie regulamin, czy nie.


RE: Zarabianie na gameflow - deadwood - 07-04-2015 22:19

Hmmm...masz na mysli to, zeby napisac do nich, iz robi sie konkurs i warunkiem jest rejestracja z refa? Co jesli sie nie zgodza? I wielkie dzieki za odpowiedz Wink


RE: Zarabianie na gameflow - twardy - 07-04-2015 22:36

Oni te regulaminy pisza po to, ze jak sie juz cos powaznie spierdzieli, albo ktos totalnie bedzie lecial w konia, to zeby mieli podkladke kogos zbanowac. Dopoki nie generujesz sztucznego ruchu, sam sobie nie robisz rejestracji na zmiennym ip, to nie powinno byc problemow.


RE: Zarabianie na gameflow - deadwood - 08-04-2015 11:57

Odpisali mi, ze takie konta sa blokowane :/ juz sam nie wiem czy ryzykowac, wydaje mi sie, ze nie bedzie im sie chcialo tego sprawdzac, gdyz nie mam jakiegos duzego kanalu, jak myslicie?