Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona a SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własna strona a SUB SMS (/Temat-Wlasna-strona-a-SUB-SMS-111953)



Własna strona a SUB SMS - Kryminalista - 07-04-2015 20:06

Siemanko , właśnie kończe moją strone będzie polegała ona na przekierowywaniu w usługe SUB SMS/SMS Premium wzwiązku z tym mam 2 pytania.

1.Jeśli tylko pisze na mojej stronie Zgarnij "bla bla" i do wyboru róźne obrazki które przekierowywują na strone SubSMS/SmsPremium gdzie jest oferta a pod nią regulamin to nie musze nic więcej pisać na mojej stronie żadnych regulaminów ?
2.Będe promował do wygrania pewne rzeczy *nie żadne telefony,xboxu* bardziej wirtualne co będzie waszym zdaniem pasowało SubSMS czy SMS Premium, będe raczej celował w Sub Sms ale jestem ciekawy waszej opini
Pozdrawiam


RE: Własna strona a SUB SMS - broofie - 07-04-2015 20:30

Jesli pod banery sa podpiete linki z odnosnikiem do programu Sub/Premium SMS to nie musisz dodawac nic od siebie. Mozesz jedynie dodac w warunkach uzytkowania, ze nie odpowiadasz za tresci umieszczone na stronie i user robi wszystko na wlasna odpowiedzialnosc,

Tutaj nasza opinia ma najmniejsze znaczenie. Na jednej niszy mialem wiekszy profit z Sub SMS, na drugiej z Premium. Sam musisz dojsc do wnioskow po odpowiednich testach stawek.