Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś mi się przykleiło do myszki... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Coś mi się przykleiło do myszki... (/Temat-Cos-mi-sie-przykleilo-do-myszki-111952)



Coś mi się przykleiło do myszki... - kalutor - 07-04-2015 19:56

Nie dajcie się zwieść humorystycznemu zabarwieniu tytułu tego wątku, bo mi nie jest do śmiechu...

Otóż problem przedstawię na przykładzie forum /zarabiam.com/. Bez względu na to jaki klikam odnośnik, przekierowuje mnie do reklamy, jednej, drugiej, trzeciej, by za czwartym razem skierować mnie w miejsce pożądane... Uprzednio jednak, muszę zamknąć krzyżykiem ową reklamę, czy też reklamy. Reklamy (także pop-up) te są bardzo nachalne, i uruchamiane kliknięciem myszki w dowolny link, odnośnik.

Nie ma znaczenia rodzaj przeglądarki; sytuacja wygląda tak samo. Program antywirusowy rozpoznaje zagrożenie, identyfikuje je jako wirus, po czym nie dopuszcza do infekcji, ale sytuacja nie ulega zmianie. Znowu klik, znowu otwiera się strona z reklamą... Nie pomagają żadne Adblocki, itp. Zawodzi czyszczenie rejestru, danych przeglądarki, reset i wszystko co tylko możliwe. Dzieje się to we wszystkich możliwych zakątkach Internetu, czy to Onet, Zarabiam, Washington Post, czy cokolwiek innego. Jedynie Facebook jest "czysty". Czy któryś z Szanownych użytkowników wie jak sobie z tym problemem poradzić? Będę wdzięczny za każdą pomoc, którą nagrodzę reputem.

Aktualnie używam Google Chrome, Mozilla.
OS: Windows 7 Proffesional
Wspomagacze: Antywirusowy - Avast + Personal Blockilist

Pomocy!


RE: Coś mi się przykleiło do myszki... - surfer0700 - 07-04-2015 19:57

Przenoszę do offtopa, bo z zarabianiem to nie ma nic wspólnego.


RE: Coś mi się przykleiło do myszki... - Juhas - 07-04-2015 20:06

Usuwasz z program files wszystkie g*wna co pobrałeś zobaczysz sam.


RE: Coś mi się przykleiło do myszki... - notentego - 07-04-2015 20:11

Adwcleaner polecam


RE: Coś mi się przykleiło do myszki... - tomswi - 07-04-2015 20:11

Pobierz ten program powinien on usunąć niechciane programy ->https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

Miałem podobny problem , ale tylko z jedną przeglądarką. Widocznie gdy coś pobierałeś zgodziłeś się na zainstalowanie takiego gówna no i masz.


RE: Coś mi się przykleiło do myszki... - DzejkobPL - 07-04-2015 20:13

Może format?