Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolne typy od ...chacka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wolne typy od ...chacka (/Temat-Wolne-typy-od-chacka-111930)

Strony: 1 2


Wolne typy od ...chacka - Pawelchack - 07-04-2015 14:47

Wielkim krokiem, z nowym...tematem Big Grin

Co: Football, Primera Division
Kto: Eibar vs Malaga
Kiedy: 7/04 - 22:00
Typ: 2
Kurs: 2.37
Buk: Bet365
Analiza: Dzisiaj w szranki staną dwie zgoła odmienne drużyny Primera Division.
Pierwszą z nich jest Eibar, która nie notuje najlepszego sezonu. Może o tym świadczyć bilans meczowy ( P R P P P), jak i bramkowy (27:40). W przedświątecznej kolejce, Eibar przegrał na własnym stadionie z Vallecano 1:2, otrzymując przy tym czerwoną kartkę. Jeżeli przez święta zawodnicy nie odpoczęli, ani nie została zesłana na nich jakaś łaska uświęcająca, to nic nie wskazuje na to, aby mieli wygrać ten mecz...

Malaga, klasa sama w sobie. Klasa, którą zdobyli grając kilka lat temu, po wycofaniu się z ich klubu rosyjskiego milionera. Kiedy to, zawodnicy Malagi grali praktycznie za darmo, a doszli do półfinałów LM i byli wielką rewelacją tamtejszych rozgrywek.
O ile klasa została, to wyniki sportowe zmalały tak samo, jak klubowa kasa. Niemniej jednak, Malaga może nie bije się o 1,2,3 lokatę w tabeli, ale osiągnięcie miejsca premiowanego do gry w europejskich pucharach, jak najbardziej jest realne.
Tym bardziej, gdy spojrzymy na ich bilanse:
meczowy - R P Z P Z, co prawda nie jest imponujący, ale za to lepszy od ich dzisiejszego przeciwnika
bramkowy: 32:32 - czyli są tak samo mocni w ataku, jak słabi w obronie.


RE: Wolne typy od ...chacka - kwenk21 - 07-04-2015 14:51

Prędzej słabsi w ataku i dobrzy w obronie...


RE: Wolne typy od ...chacka - Lejston - 07-04-2015 16:17

Ile obstawiłeś? Ja ten sam typ wczoraj Smile


RE: Wolne typy od ...chacka - zajazdowicz - 07-04-2015 16:39

Które to już Twoje konto i który temat? na wcześniejszych z uporem maniaka starałeś się wszystko zakwestionować a i tak wyszło na moje i wszystkie tematy i konta usunięte.. dziwne co nie? Widze nie dajesz za wygraną Smile


RE: Wolne typy od ...chacka - zajazdowicz - 07-04-2015 22:28

Nie poszło.. więc chyba porzuci temat i załozy nowe konto i nowy Wink


RE: Wolne typy od ...chacka - zajazdowicz - 09-04-2015 14:54

(07-04-2015 22:28)zajazdowicz napisał(a):  Nie poszło.. więc chyba porzuci temat i załozy nowe konto i nowy Wink

oj chyba wykrakałem Jerk2


RE: Wolne typy od ...chacka - Pawelchack - 14-04-2015 13:15

(09-04-2015 14:54)zajazdowicz napisał(a):  
(07-04-2015 22:28)zajazdowicz napisał(a):  Nie poszło.. więc chyba porzuci temat i załozy nowe konto i nowy Wink

oj chyba wykrakałem Jerk2

Oj, chyba nie wykrakałeś Smile

Niemniej jednak, nadal nie wiem o co Tobie chodzi. Pozdrawiam Smile

(07-04-2015 16:17)Lejston napisał(a):  Ile obstawiłeś? Ja ten sam typ wczoraj Smile

Obstawiłem 150 złotych

Co: Football, Liga Mistrzów
Kto: Juventus v Monaco
Kiedy: 14.04.15
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Analiza: Typowanie na zwycięzce tego meczu jest mało opłacalne (ok.1.40 na Białą Damę) oraz niezbyt pewne.

Juventus w Serie A spisuje się znakomicie. 12 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli i tylko dwie przegrane w całym sezonie. Choć ostatnio zaliczyli wpadkę, ponieważ przegrali na wyjeździe ze sławną Parmą - sławną z dokonań poza sportowych. Należy jednak pamiętać, że Juve grało dość osłabionym składem (brak Pogby, Pirlo...),aby być świeżym na LM.

Monaco,mniej lub bardziej zasłużony uczestnik ćwierćfinałów LM. Osądzi o tym aspekt sportowy tego wieczora. Okaże się, czy wyśmienita obrona z księstwa Monaco powstrzyma wyśmienitą ofensywą Juventusu.
Pamiętajmy, że o ile AS Monaco słabo sobie radzą na swoim podwórku, to na wyjazdach nie mają sobie równych. Większość meczów wygrywają i strzelają minimum jedną bramkę.

Jeżeli Biała Dama utrzyma swoją wysoką formę i jakość najsilniejszego składu, a Monaco nie zapomni, że na wyjazdach gra lepiej, niż u siebie, to możemy liczyć na kilka goli z obu stron boiska Smile


RE: Wolne typy od ...chacka - Pawelchack - 16-04-2015 14:32

Jerk2


RE: Wolne typy od ...chacka - zajazdowicz - 16-04-2015 14:40

(16-04-2015 14:32)Pawelchack napisał(a):  [Obrazek: fp9mmd.jpg]

Po co wstawiasz te Paintbety? takiego kursu na Juve nie bylo a po drugie 2.75 x 145 = 398.75 beka


e: WIDZE JUŻ WYEDYTOWAŁEŚ SWÓJ POST beka ALE TEGO NIESTETY NIE USUNIESZ Smilebekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka


RE: Wolne typy od ...chacka - MoveR28 - 16-04-2015 14:58

@Pawelchack
Cytat:Typowanie na zwycięzce tego meczu jest mało opłacalne (ok.1.40 na Białą Damę) oraz niezbyt pewne.
Juventus to "Stara Dama" a nie biała Tongue