Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Taki jest Wasz LeadMore :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Taki jest Wasz LeadMore :) (/Temat-Taki-jest-Wasz-LeadMore-111925)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Voldir - 09-04-2015 17:27

A można dowiedzieć się czasowo co ile były nabijane te Leady? Ja np. nie nabijałbym jak debil sobie co 5-10 minut leadów tylko bym to robił w odstępach czasowych z pewnym umiarem. Jeśli te leady były nabijane co parę minut to bardzo możliwe że ktoś chciał po prostu pozbyć się konkurencji. Mówię o tym, że jeśli np. 10 leadów jest nabite w 10 minut a potem cisza przez pół dnia i 0 zysku no to sprawa jest faktycznie podejrzana. Nikogo nie bronię ale obiektywnie stwierdzam i bez napinki Smile


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Exodisss - 09-04-2015 17:50

Ja juz znalazłem przyczynę co spowodowało u mnie fraudy. Człowiek ma dobrą wolę i chciał pomóc bachorowi który nie miał konta w banku a ten coś takiego odwala :/

Ściślej mówiąc udostępniłem swój ref do Testu IQ koledze z forum o nicku grzechu(jakieś cyfry) i miałem mu potem wpłacać hajs na PayPala.


Dalej zapewne się domyslipiscie jak leady nabijał... Niestety wtedy nie wiedziałem ze można tak nabijać sobie leady.

Wkopałem się sam szczerze mówiąc, może jeszcze wrócę do Leadmore :v


Naturalnie czekam na hejty


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Voldir - 09-04-2015 18:13

Nie ma co hejtować. Sprawa rozwiązana i tyle. Nie ma co kontynuować tego tematu i wrzucać sobie na wzajem. Leadmore się wypowiedział w Twoim temacie i Ty również odniosłeś się do tych zarzutów. Przyznałeś się do błędu że to jednak nie LM Cię Sex z hajsu i że to był Twój błąd i ciach bajera.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - nicooo - 09-04-2015 18:17

Przydały by się przeprosiny dla serwisu Smile


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - MonikaLeadmore - 09-04-2015 18:40

Exodisss brawo za odwagę Heart, lepiej późno niż wcale Wink.

Nie chciałam już się wypowiadać w tych dwóch tematach, bo tylko szkoda było słów, ale teraz mogę jeszcze dodać, że przez kilka dni wpadały te fraudy u Ciebie, a zaraz po tym jak przestały u Ciebie, po 2h zaczęły wpadać z tych samych IP na koncie Terrorak, ale już nie ma co wnikać, co, jak, i kto komu Wink.

ps. jakieś cyfry to 93 Wink i nick troszkę inny, mamy oczywiście jego dane.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - mieszko05 - 09-04-2015 18:57

Ale bym wpadł, bo też mi to zaproponował, ale rozmowa nam sie urwała Smile


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Terrorak - 09-04-2015 19:16

No super, a ja nic takiego nie robilem i co teraz? czemu ja mam cierpiec i tracic?


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - MonikaLeadmore - 09-04-2015 19:28

Jeżeli Ty nic nie robiłeś, to też Ty nic nie straciłeś, bo to przecież nie były Twoje leady, a raczej fraudy.
To jest podsumowanie tej historii.

Koniec.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Terrorak - 09-04-2015 19:32

Nic nie robilem we sensie nabijana fraudow, ale siedzialem cale swieta i spamowalem na grupach, na 100000% byly jakies pewne leady od ludzi bo mnie wyzywali, ze ktos stracil hajs itd. Smile W takim razie sprawdzcie, ktore byly nabijane przez kogos tam a ktore naprawde i zrobcie tak jak powinno byc.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - selfie - 09-04-2015 19:33

(09-04-2015 19:16)Terrorak napisał(a):  No super, a ja nic takiego nie robilem i co teraz? czemu ja mam cierpiec i tracic?

Przestań już się powtarzać... Za niewinność nie banują Lol