Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Taki jest Wasz LeadMore :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Taki jest Wasz LeadMore :) (/Temat-Taki-jest-Wasz-LeadMore-111925)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Zimusek - 08-04-2015 12:23

@up. Cieszymy sie razem z Tobą, jednego mniej...


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Matnox - 08-04-2015 12:42

Ja kiedyś też byłem posądzany o fraudowanie, ale po walidacji wszystkie zlecone wypłaty zostały zrealizowane i zarabiam u nich do tej pory Smile


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Voldir - 08-04-2015 13:41

(08-04-2015 12:23)Zimusek napisał(a):  @up. Cieszymy sie razem z Tobą, jednego mniej...

@[Zimusek]
Żałosny jest ten Twój wpis wielki "earnerze". Nie potrafisz być na tyle kreatywny że cieszysz się z czyjegoś odejścia? Poza tym... gdzie jednego mniej? bo nie ogarniam tej Twojej wypociny facepalm


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Branzolek - 08-04-2015 15:49

(08-04-2015 10:20)Zimusek napisał(a):  czytam te wasze wszystkie posty.. i wydaje mi się, że rozwiąznie jest jedno. LeadMore nie powinno od razu"banować" danego użytkownika. Nie ważne czy dopiero zaczął czy zarabia naLM od 2 lat. w momencie kiedy pojawiają sie fraudy LeadMore powinno kontaktować sie z danym użytkownikiem w celu wyjaśnienia.. Jeśli to sprawka konkurencji w takim wypadku środki z tych fraudów powinny zostac usunięte a dany użytkownik będzie mógł dalej uczciwie zarabiać. Wydaje mi sie ze jedynym wyjsciem jest to, że leadmore przestałoby wypłacać pieniądze zarobione z Fraudów. Pozdrawiam.

No i masz rację! Napisalem to samo trochę wyżej. Tak powinno być.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Kapka - 08-04-2015 16:37

Może to głupie ale mam ochotę i prawo się wypowiedzieć. Jestem takim wciągniętym początkującym zarobione 234 zł w jakies 2 tygodnie z przerwami. Większość kasy to dniówki z kilku lepszych dni rzędu 30-40 zł. No ale nie ważne. Nie mam konta bankowego jak na razie i nie mam jak wypłacić. Konto będę miał za około 2 miesiące więc chciałem sobie spokojnie wypłacić wtedy jak największą sumę myślałem tak o maks 3000zł. Myślę że tyle by mi się spokojnie udało bo tworze zaplecze i mam kilka moim zdaniem dobrych pomysłów. Przez to co się dzieje na forum troszkę się obawiam o moje zarobki. Oczywiście działam w 100% legalnie przestrzegam wszelkich zasad (wiadomo oczywiście ze nigdy nie napisałem "darmowe doładowania" a ludziom kiedy się pytają czy za darmo odsyłam do przeczytania regulaminu na stronie) . Zmienne ip mam 3 startery play tez ale nawet nie myślałem o nabijaniu leadów bo chce się narobić i zarobić a nie tylko narobić. Wracając, te bany są nieco podejrzane. Nie wiem czy są to zwykli oszuści czy ktoś im zlecił zepsucie wizerunku Leadmore. Pierwsze co mi przyszło na myśl to po prostu konkurencyjny earner chce się pozbyć konkurencji. Ktoś może powiedzieć ze to nie ma sensu bo zawsze ten zbanowany może się przenieść na inny serwis i dalej zarabiać. Ale zawsze morale takiego zbanowanego maleją szególnie jak wyplaci 50zł i dostanie bana przed uplywem miesciaca jak sobie juz nazbierał juz koło 400zł Big Grin Podsumowując boje się tej całej sytuacji i nie wiem czy mam zarabiać czy poczekać te 2 miesiące kiedy będę mógł wypłacać na bieżąco. Szkoda mi bedzie tych straconych miesięcy ale większa szkoda mi będzie jak uzbieram większą sumkę i dostane bana za niewinność. Przydało by mi się jakieś zabezpieczenie. Może pracownicy Leadmore wymyślą jakieś rozwiązanie. Bo ban bez żadnej prośby o wyjaśnienie jest troszkę nie sprawiedliwy. Moim zdaniem najlepszym sposobem w przypadku kiedy u kogoś magicznym sposobem pojawiają się leady jest po prostu zablokowanie możliwości wypłaty i zarabiania do czasu kiedy właścicielowi konta uda się wytłumaczyć swoją niewinność (tak myślę, że jednak w przypadku pustych leadów troszkę trudno to udowodnić). Jednak najlepszym sposobem byłoby nie zaliczanie tych pustych leadów. Chyba się troszkę rozpisałem. No ale musiałem się wyżalić. Mam nadzieje że jakiś pracownik Leadmore powie co mam zrobić w moim przypadku.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - kuba48 - 08-04-2015 16:44

Jestem pewien, że to są zabiegi konkurencji, dlaczego jak promuje zarabiam nie małe kwoty msc i jeszcze nie dostałem bana?


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Zimusek - 08-04-2015 16:46

(08-04-2015 16:37)Kapka napisał(a):  Może to głupie ale mam ochotę i prawo się wypowiedzieć. Jestem takim wciągniętym początkującym zarobione 234 zł w jakies 2 tygodnie z przerwami. Większość kasy to dniówki z kilku lepszych dni rzędu 30-40 zł. No ale nie ważne. Nie mam konta bankowego jak na razie i nie mam jak wypłacić. Konto będę miał za około 2 miesiące więc chciałem sobie spokojnie wypłacić wtedy jak największą sumę myślałem tak o maks 3000zł. Myślę że tyle by mi się spokojnie udało bo tworze zaplecze i mam kilka moim zdaniem dobrych pomysłów. Przez to co się dzieje na forum troszkę się obawiam o moje zarobki. Oczywiście działam w 100% legalnie przestrzegam wszelkich zasad (wiadomo oczywiście ze nigdy nie napisałem "darmowe doładowania" a ludziom kiedy się pytają czy za darmo odsyłam do przeczytania regulaminu na stronie) . Zmienne ip mam 3 startery play tez ale nawet nie myślałem o nabijaniu leadów bo chce się narobić i zarobić a nie tylko narobić. Wracając, te bany są nieco podejrzane. Nie wiem czy są to zwykli oszuści czy ktoś im zlecił zepsucie wizerunku Leadmore. Pierwsze co mi przyszło na myśl to po prostu konkurencyjny earner chce się pozbyć konkurencji. Ktoś może powiedzieć ze to nie ma sensu bo zawsze ten zbanowany może się przenieść na inny serwis i dalej zarabiać. Ale zawsze morale takiego zbanowanego maleją szególnie jak wyplaci 50zł i dostanie bana przed uplywem miesciaca jak sobie juz nazbierał juz koło 400zł Big Grin Podsumowując boje się tej całej sytuacji i nie wiem czy mam zarabiać czy poczekać te 2 miesiące kiedy będę mógł wypłacać na bieżąco. Szkoda mi bedzie tych straconych miesięcy ale większa szkoda mi będzie jak uzbieram większą sumkę i dostane bana za niewinność. Przydało by mi się jakieś zabezpieczenie. Może pracownicy Leadmore wymyślą jakieś rozwiązanie. Bo ban bez żadnej prośby o wyjaśnienie jest troszkę nie sprawiedliwy. Moim zdaniem najlepszym sposobem w przypadku kiedy u kogoś magicznym sposobem pojawiają się leady jest po prostu zablokowanie możliwości wypłaty i zarabiania do czasu kiedy właścicielowi konta uda się wytłumaczyć swoją niewinność (tak myślę, że jednak w przypadku pustych leadów troszkę trudno to udowodnić). Jednak najlepszym sposobem byłoby nie zaliczanie tych pustych leadów. Chyba się troszkę rozpisałem. No ale musiałem się wyżalić. Mam nadzieje że jakiś pracownik Leadmore powie co mam zrobić w moim przypadku.


Post od LEadmore w temacie głównym powinien rozwiać twoje wszelkie wątpliwości

(08-04-2015 13:41)Voldir napisał(a):  
(08-04-2015 12:23)Zimusek napisał(a):  @up. Cieszymy sie razem z Tobą, jednego mniej...

@[Zimusek]
Żałosny jest ten Twój wpis wielki "earnerze". Nie potrafisz być na tyle kreatywny że cieszysz się z czyjegoś odejścia? Poza tym... gdzie jednego mniej? bo nie ogarniam tej Twojej wypociny facepalm


Nie jestem żadnym wielkim earnerem.. Po prostu irytujące jest reklamowanie innych serwisów w tematach leadmore.. Stajecie po stronie oszustów.. piszecie, że leadmore robi sie podejrzane, czego zupełnie nie rozumiem.. nigdy nikogo nie wydymali maja dowody na to ze co niektórzy to krętacze. Psujecie im reputacje. Tyle.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Kapka - 08-04-2015 16:56

@Zimusek Dzięki nie widziałem tego postu Big Grin Okej wszystko jasne. Kurde zamiast pracować to pisałem ten post kiedy już wszystko wyjaśnione Big Grin


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Exodisss - 08-04-2015 17:03

Ja nadal czekam na info skąd są u mnie puste leady


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Zimusek - 08-04-2015 17:06

(08-04-2015 17:03)Exodisss napisał(a):  Ja nadal czekam na info skąd są u mnie puste leady


Dobra to ja Ci wyjaśnie. Albo konkurencja Cie wyeliminowała albo dalej próbujesz trollować i ciągnąć temat. Jeśli to 2 to skoncz już swoja zabawe. Leadmore przedstawiło całą sytuacje w temacie głównym