Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Taki jest Wasz LeadMore :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Taki jest Wasz LeadMore :) (/Temat-Taki-jest-Wasz-LeadMore-111925)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - 4funsecond - 07-04-2015 15:26

Za takie coś powinien być warn :e


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Exodisss - 07-04-2015 15:28

(07-04-2015 15:21)Puciek napisał(a):  Przykro mi ale zdjęcia dodane przez LM wyjaśniają wszystko Wink

Wiesz ja już nie będę próbował tutaj nic udowadniać. Zdaje sobię sprawe że jest tutaj bardzo wiele niedowiarków więc jest to walka z wiatrakami, ale być może sami po czasie się przekonacie Wink

O tą stówe sie nie będę przecież kłócił. Czas zmienić serwis impreza


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Varnity - 07-04-2015 15:32

Zmieniaj serwis, nic dobrego z tego nie ma, lecą bany za nic, tylko w tym serwisie dzieją się takie cuda.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - szykiryki - 07-04-2015 15:34

Trudno nam się do tego ustosunkować, czy bronić którąkolwiek ze stron. Twoje słowa przeciwko słowom LeadMore i wydruki z ich "systemu" weryfikacji czy naliczania leadów...


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Exodisss - 07-04-2015 15:35

Dlatego uznałem to jako walke z wiatrakami bo w tej sytuacji tak na prawde żadna ze stron nie ma solidnych dowodów, z tymże ja się nadal zastanawiam nad sensem kupowania starterów i robieniem sobie leadów tracąc przy tym/wychodząc na zero Tongue



Da się jakoś sprawdzić miejsce występowania danego IP ?


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - jagan - 07-04-2015 15:37

Mhm, sam zarabiam na LM, zarobiłem tam już w miarę sporo $ i nie miałem ani razu problemu z wypłatą czy akcją że nabijam sobie leady, serwis jak najbardziej w porządku, podwyżki Pan Arek daje tym którzy zasłużą, wszystko dla mnie i innych w porządku, lecz pomyśl logicznie - naginałby dla twoich 100zł swój fundament zaufania wśród kilkuset jak nie tysięcy partnerów? Ewidentnie stwierdzono twoją winę, więc nie widzę tutaj dowodu na twoją niewinność. Przyznaj że chciałeś ponabijać fraudów do wypłaty Wink

(07-04-2015 15:35)Exodisss napisał(a):  Da się jakoś sprawdzić miejsce występowania danego IP ?

Miejsce występowania? możesz sprawdzić ISP danego IPka, i przybliżoną lokalizację - lecz nie jest ona zawsze taka dokładna, jeśli ktoś korzysta z internetu mobilnego lub VPN to bez sensu takie zabawianie się w detektywa..


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - szykiryki - 07-04-2015 15:39

@Exodisss, startery można kupić za 20 groszy od sztuki... Nikt Ci nie udowodni, że z nich korzystałeś, ale leadmore ma też przed sobą leady nabite z ciągu praktycznie postępujących po sobie nr telefonu, więc jest to jednak dyskusyjne i rodzi wiele podejrzeń.


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Exodisss - 07-04-2015 15:41

No tak ale żeby lead był naliczony ofiara musi mieć chyba coś koło 4.92 zł na koncie lub coś takiego, więc jaki sens sprzedawać takie startery po 20 gr?? Musiałbym o tym poczytać.


Nie wiem także skąd dorwać tak bardzo podobne do siebie numery telefonów


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - szykiryki - 07-04-2015 15:49

Nam nie musisz się tłumaczyć ze swojej 'niewiedzy'. Fraudy istnieją tak samo długo, jak suby, więc raz na jakiś czas ktoś się łasi na łatwe pieniądze...
Ok, przyjmijmy wersję, ze zrobiles komus konkurencję w miejscu, w ktorym promujesz i ten ktoś w ten sposób postanowił się Ciebie pozbyć? Smile


RE: Taki jest Wasz LeadMore :) - Terrorak - 07-04-2015 18:21

Dziękuję Leadmore.pl
U mnie identyczna sytuacja, siedzialem cale 5 dni i wszystko szlag, dziekuje raz jeszcze