Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! (/Temat-Strona-iSparkTube-com-Za-grosze-111909)



Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - chacku - 07-04-2015 11:16

1.Nazwa przedmiotu : Strona internetowa+Galeria+Forum+FanPage
2.Opis przedmiotu :Witam. Posiadam stronę iSparkTube.com wraz z stworzonym skryptem do dodawania filmów z Yt,vimeo itd oraz galerie + forum. Wszystko wykonane z unikalną grafiką oraz fp +5000like.
Hosting niedługo wygasa, jest na az.pl Domena ma jeszcze spory czas.
Niestety nie mam czasu się nią opiekować ale potencjał widze ogromny gdyż bez wykupowania żadnych reklam a jedynie dodajac wpisy na Google + miałem(teraz jest ok. 20% mniej wejść ze względu na brak moich wpisów) wejść unikalnych średnio 200-300 dziennie(Odwiedzin nawet kilka k). Gdybym wykupił choć jedną reklame albo chociaż troche sie przyłozył do rozreklamowania, strona była by o wiele bardziej znana. Widzę w niej potencjał i nie chce aby włożone pieniądze przepadły. Wierze, że ktoś odkupi stronkę i zajmie się nią porządnie.

Informacje techniczne:
Skrypt: Joomla
Statystyki: Google Analytics
Fanpage: Tak
Forum: Tak
Galeria: Tak


3.Zdjęcia :
4.Kontakt : telefon mogę podać na PW.
E-mail(najszybszy kontakt ze mną):[email protected],
lub PW ale rzadko wchodze na forum

5.Cena : do uzgodnienia. Poczekam kilka dni i zobaczę kto da najwyższa ofertę.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy, możliwe wystawienie przez allegro


RE: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - Lejston - 07-04-2015 11:21

5 zł


RE: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - smagalaz - 07-04-2015 12:23

Konto Google+ też jest w cenie? I czy w razie czego byłaby możliwość, abyś mnie trochę wprowadził w to, jak prowadzić ten serwis? Nie potrzeba mi wiele, wystarczą namiary na źródła contentu.
Przyślij mi screeny statystyk Google Analytics + kwotę, jakiej oczekujesz za ten serwis. Na PW, ewentualnie jak wolisz, to podam maila.


RE: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - chacku - 07-04-2015 17:55

Już pisze Smile pozdrawiam


RE: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - fusek - 08-04-2015 07:33

Jaka cena?


RE: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - chacku - 08-04-2015 21:54

Oczekuje chociaż zwrotu za hosting. Bo gdybym liczył ile wydałem na grafikę i skrypt..
Myślę, że ok 150 mnie usatysfakcjonuje.


RE: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - rojcio - 09-04-2015 18:59

Dam 75zł .


RE: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - kuba48 - 09-04-2015 19:27

Dam 80zł


RE: Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - chacku - 12-04-2015 10:38

80zł! Czekam na dalsze propozycje!


Strona iSparkTube.com <- Za groszę! - surfer0700 - 13-05-2015 09:17

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.