Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Mercz-i-jego-zarobki-z-PPI-111884)



Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - Mercz - 06-04-2015 20:48

DZIENNIK PRACY Z PPI - MERCZ


Witajcie! Jak widać z tematu, ten dziennik pracy będzie dotyczył moich zarobków związanych z PPI. Przygodę z tą formą zarobku zacząłem wczoraj - na dzień dzisiejszy stworzyłem dopiero swój blog, gdzie umieszczam programy do pobrania. Zamierzam poszukać innej niszy, niż blog, bądź próbować go jakoś dobrze wypromować, ale to zobaczymy jak mi pójdzie. Myślę również nad kupieniem jakiegoś konta z trzystoma grupami, bądź kupić od kogoś tanio dodanie do takiej ilości grup i tam się reklamować. Mój cel jest na ten miesiąc dla niektórych pewnie wydawać się będzie śmieszny, ale jest to zebranie kwoty 100zł Mam nadzieję, że chociaż to mi się uda. Dziennik pracy postaram się prowadzić na bieżąco, ale różnie to u mnie niestety bywa. Sad


Cel na ten miesiąc:

0/100zł


Jeżeli ktoś zna inną formę działania na PPI niż blog, bądź wie, jak go skutecznie wyreklamować i zechciałby się ze mną podzielić - proszę pisać priv. Będę bardzo wdzięczny. Smile


RE: Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - nitram - 06-04-2015 20:54

Pierwszy Smile trzymam kciuki i życzę wytrwałości


RE: Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - Mercz - 06-04-2015 20:56

(06-04-2015 20:54)nitram napisał(a):  Pierwszy Smile trzymam kciuki i życzę wytrwałości

Dziękuje bardzo! Wink
Och, sam sobie życzę wytrwałości z tym. Mam nadzieję, że uda mi się uzbierać te 100zł na ten miesiąc. Cóż, pożyjemy, zobaczymy Wink


RE: Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - ChrupekPL - 06-04-2015 20:57

Powodzenia i żywej pracy napisałem na pw


RE: Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - evenixx - 06-04-2015 20:58

Powodzenia Smile
Sam niedawno stworzylem bloga ppi Big Grin


RE: Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - Mercz - 06-04-2015 21:02

Chrupek odpisałem. Byłbym bardzo zainteresowany tym Smile

Dzięki wielkie! Wink Powodzenia evenixx, mam nadzieje, że uda Ci się przekroczyć min. te 100zł! Wink


Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - Coristo - 06-04-2015 21:49

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Dziennik pracy - Mercz i jego zarobki z PPI - MaLiN - 02-12-2015 02:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.