Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sharecash poradnik - badanie rynku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Sharecash poradnik - badanie rynku (/Temat-Sharecash-poradnik-badanie-rynku-11188)



Sharecash poradnik - badanie rynku - CBOS - 31-07-2010 10:45

Na poważnie zacząłem się bawić w SC gdzieś tak od połowy tego miesiąca, zarabiając w sumie trochę ponad 250$ - jakieś 15$ średnio wychodzi.

Jako, że to nie jest tak jak większość osób opowiada, że ,,nie dam ci mojej metody bo mi zarobki spadną" pomyślałem, że mógłbym zrobić płatny poradnik.

Więc chciałbym przeprowadzić małą ankietę ile jest dla was wart poradnik, który na początku pozwolił by wam zarabiać ok. 3$/dzień przez pierwsze dni a po ,,rozkręceniu" osiągać 10-15$ dziennie.

Poradnik powstanie dopiero jak poznam Wasze opinie.


RE: Sharecash poradnik - badanie rynku - Razer - 31-07-2010 10:56

Dla mnie odpowiednim zabezpieczaniem byłoby po prostu przez dajmy na to tydzień oddawanie Ci 1/3 zarobków... Na początek tak jak mówisz, bylby dla CB 1 $, przez 7 dni masz 7$ Wink


RE: Sharecash poradnik - badanie rynku - CBOS - 31-07-2010 11:04

Tylko, że SC realizuje wypłaty ok 15 dnia miesiąca (drobniaki nawet 12).


RE: Sharecash poradnik - badanie rynku - Razer - 31-07-2010 11:07

Wiadomo, że nie oddawałbym ich Ci codziennie, ale dajmy na to po wypłacie jakieś 10$ Wink


RE: Sharecash poradnik - badanie rynku - CBOS - 31-07-2010 11:18

Hehe to dla mnie wtedy to jest żadne zabezpieczenie Tongue. Bo ty może być oddał i ktoś inny z dobrą reputacją na forum ale inni nie.

Jeśli było by dużo chętnych to ktoś zaufany z forum by dostał ,,review copy" za free i podzielił się wrażeniami z innymi.