Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VPS pod addmefast, enhanceviews itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: VPS pod addmefast, enhanceviews itp. (/Temat-VPS-pod-addmefast-enhanceviews-itp-111875)



VPS pod addmefast, enhanceviews itp. - michu12345 - 06-04-2015 19:55

Zainteresowałem się serwerami VPS.
Chciałbym żeby mi taki pociągnął boty do addmefast itp.
Czytałem dobre opinię o minthost więc do rzeczy:
Czy pakiet mini -2ghz 1gb ram wystarczy? i Czym się różni Openvz od KVM i czy to bez różnicy w takim zastosowaniu?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.


RE: VPS pod addmefast, enhanceviews itp. - linoskoczek - 06-04-2015 21:09

Nie powiemy Ci, czy 1GB RAM wystarczy, jak nawet nie wysiliłeś się napisać ile i jakich botów będziesz używał Wink
Ale tego nie rób. Odpal te boty, które będziesz normalnie używał i sprawdź w menedżerze zadań ile RAM łącznie zjadają.
Dodaj do tego 400MB. Jeśli wychodzi mniej niż 900MB, to wystarczy. Jeśli więcej, to potrzebujesz lepszego serwera VPS.

Serwer OpenVZ to typowy kontener, natomiast KVM to pełna wirtualizacja systemu. W tym przypadku nie będzie różnicy.
Zakładam, że poszukujesz VPSa z Windowsem, wtedy możesz wybrać tylko KVM, bo OpenVZ z Windowsem nie ma.

Jak zdecydujesz się na zakup w Mintshost to pisz PW, a będziesz miał ponad 2x taniej Tongue


RE: VPS pod addmefast, enhanceviews itp. - michu12345 - 06-04-2015 21:30

Dzięki za odpowiedź! czyli OpenVZ tylko linux?
Mam jeszcze jedno pytanie jeśli chodzi o KVM to są w minthost 2 opcje "VPS KVM" i "VPS KVM z Windows" czyli ten pierwszy nie ma windowsa tylko linuxa?


RE: VPS pod addmefast, enhanceviews itp. - linoskoczek - 07-04-2015 22:35

(06-04-2015 21:30)michu12345 napisał(a):  Dzięki za odpowiedź! czyli OpenVZ tylko linux?
Mam jeszcze jedno pytanie jeśli chodzi o KVM to są w minthost 2 opcje "VPS KVM" i "VPS KVM z Windows" czyli ten pierwszy nie ma windowsa tylko linuxa?

Tak, OpenVZ to tylko Linuxopodobne systemy. Windowsa na to nie ma.
Drugie stwierdzenie też się zgadza - samo KVM to VPS z samym Linux, a KVM z Windows to VPS z Windowsem.