Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na pisaniu stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na pisaniu stron (/Temat-Zarabianie-na-pisaniu-stron-111866)



Zarabianie na pisaniu stron - RaiZeN - 06-04-2015 17:56

Witam,

Od dłuższego czasu zajmuję się pisaniem stron, zarówno designu jak i kodu (php / js). Chciałbym na tym trochę zarobić, tylko nie wiem w jaki sposób. Poleci ktoś, coś? Za najlepsze odpowiedzi daję FG. Wink


RE: Zarabianie na pisaniu stron - bartheez - 06-04-2015 17:59

Szukaj zleceń przez internet, stwórz swoje portfolio aby potencjalni klienci mogli ocenić twoje umiejętności, ogłoś się na forach webmasterskich lub graficznych z pewnością znajdą się jacyś chętni.


RE: Zarabianie na pisaniu stron - experimental - 06-04-2015 18:06

Nie znam się na tym, ale jeśli umiesz robić dobre landing page to zgłoś się do mnie na priv.


RE: Zarabianie na pisaniu stron - .::bobi::. - 06-04-2015 18:10

Hej, jeśli tworzysz strony za kase to możesz dać ogłoszenie na oferia.pl


RE: Zarabianie na pisaniu stron - Ragnar - 06-04-2015 23:14

Najlepiej na początku złapać kilka zleceń na takich forach jak tutaj i innych, gdzie ludzie za nieduzą cene oczekują jakies proste stronki Smile
Następnie ogłosić się na oferia czy cośSmile


RE: Zarabianie na pisaniu stron - nurgiel - 09-04-2015 07:20

Zależy od twoich umiejętności. Również zależy w jakich klientów celujesz.
Powiem tak, jeżeli to strona typu "zrobię, zobaczę co dalej", a nie jakiś ogromny pomysł na biznes,
gdzie trzeba mieć spory kapitał, to każdy bierze jakiegoś studenta, czy kogoś, kto napiszę kod na lewo.
Umowa z firmą to zawsze 3x większe koszta. Minus jest taki, że bez umowy webdev nie może ufać klientowi jak i klient webdevowi,
tylko tutaj przeważnie webdev nie da się oszukać, bo zawsze ma drzwiczki do kodu.
Nie jestem webdevem, więc na pewno znasz się na tym lepiej niż ja.

Ogólnie klient się nie zna, tak więc on nie wie, czy firma zrobi lepiej niż jakiś freelancer.
Jak się nie ma wiedzy o programowaniu to większość wybierze tańszą opcje. Działa? Działa. Jak strona osiągnie sukces to zainwestuje się w coś lepszego.

Sposób?
Patrz na różne fora. ogłaszaj się na jakiś tabliach. Ja znalazłem webdeva na jakimś forum pclab, czy jakieś inne.


RE: Zarabianie na pisaniu stron - RaiZeN - 11-04-2015 09:12

Dzięki panowie, rozdałem reputy i FG, temat do zamknięcia tak sądzę. Wink