Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) (/Temat-Dziennik-pracy-Pokerstars-Turnieje-MTT-111822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - Siwy2606 - 15-04-2015 23:40

15.04.2015
Dziś dzień na sporym minusie ( Około kilkunastu dolarów) zagrałem kilkanaście turniejów tylko 2 płatne miejsca.
Najlepszy wynik:

-40/1251 Wpisowe 1.10$ Regularny Wygrana 3.75$
Mogło, a wręcz powinno być świetnie ( cały czas w 4 mieliśmy ogromną przewagę nad pozostałymi graczami), ale niestety brak koncentracji spowodował odpadnięcie z turnieju... Mój blef z A2s zakończył się tym, że natrafiłem na kolor. Prawda jest taka, że nie powinno mnie być w tym rozdaniu już po flopie lub nawet przed nim... Zagrałem jak typowy Fish...

Feralny telefon, który musiałem odebrać (był to dość ważny telefon od mojego promotora) przeszkodził mi w rozdaniu, którego gorzej zagrać się nie dało...


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - Siwy2606 - 16-04-2015 14:26

Kto z Was by to spasował 2 ? KLIK


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - SPARTAN-117 - 16-04-2015 16:58

(16-04-2015 14:26)Siwy2606 napisał(a):  Kto z Was by to spasował 2 ? KLIK

Ja zawsze mówię "AA-22 pre izi fold" Huh

Chociaż za ten fold zmieszaliby cię z błotem na pokerstratedżi, no chyba, że koleś był nitem, ale to w sumie też powinnieneś dawać all-in. Ale z drugiej strony to jest p*, a w normalnym pokerze nigdy byś nie foldował Tongue


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - Siwy2606 - 16-04-2015 18:12

(16-04-2015 16:58)SPARTAN-117 napisał(a):  
(16-04-2015 14:26)Siwy2606 napisał(a):  Kto z Was by to spasował 2 ? KLIK

Ja zawsze mówię "AA-22 pre izi fold" Huh

Chociaż za ten fold zmieszaliby cię z błotem na pokerstratedżi, no chyba, że koleś był nitem, ale to w sumie też powinnieneś dawać all-in. Ale z drugiej strony to jest p*, a w normalnym pokerze nigdy byś nie foldował Tongue

To nie był aż tak trudny fold...
Przyjrzyj się rozdaniuSmile Jeden gość mini raise, ja 3-bet na Buttonie, potem gość na BB 4-betuje mnie i dwóch gości go sprawdza.
Wciskanie all-in z JJ nie było by zbyt rozsądne w tym momencie. Flop co prawda dla mnie wyśmienity, ale jak gość wciska All-in. To mogę przypuszczać, że ma w od TT wzwyż. Dlatego fold całkowicie uzasadniony i moim zdaniem poprawny.


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - Siwy2606 - 19-04-2015 19:49

Sunday Storm zakończony Smile
Przegrałem Coin Flip z Ultra wielorybem, który otwierał 95% rąk 3-betem.
Nie wytrzymałem i z Buttona z A9 zagrałem 3-bet, a on na BB wcisnął ALL-IN ( wcześniej robił takie zagrania z 53, T9, itp.)
Niestety ja trafiłem na 77. Jego ręka utrzymała się do końca i pożegnałem się z turniejem.


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - Siwy2606 - 23-04-2015 01:48

Jak odpaść tuż przed finałowym stolikiem w turnieju ?

Najlepiej TAK !!!

Żeby to pierwszy raz było... Ale na takim etapie to już nie jest nawet zabawne.
Czekasz 20 minut na dobrą rękę i przegrywasz z QQ<T8s.
Masz 81% szans na wygraną, a przeciwnik 19% (właściwie to UltraDonk - bo ze środkowych pozycji się nie kradnie z takimi rękami).

PS Jeśli przegrać z mocną parą to zdecydowanie tak jest łatwiej zrozumieć - KLIK


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - Frankslen - 07-05-2015 11:08

dziennik dla mnie,bede tutaj czesciej zagladal Big Grin zycze sukcesow,ja juz sparzylem sie przy zarabianiu na hazardzie Smile


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - szyweg - 07-05-2015 11:20

(23-04-2015 01:48)Siwy2606 napisał(a):  Jak odpaść tuż przed finałowym stolikiem w turnieju ?

Najlepiej TAK !!!

Żeby to pierwszy raz było... Ale na takim etapie to już nie jest nawet zabawne.
Czekasz 20 minut na dobrą rękę i przegrywasz z QQ<T8s.
Masz 81% szans na wygraną, a przeciwnik 19% (właściwie to UltraDonk - bo ze środkowych pozycji się nie kradnie z takimi rękami).

PS Jeśli przegrać z mocną parą to zdecydowanie tak jest łatwiej zrozumieć - KLIK

Nie wszedł bym QQ allin bez kart na stole tym bardziej tuż przed finałowym stolikeim. Za dużo do stracenia Tongue A co do wygrywającego, cóż niezły farcik Huh


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - Siwy2606 - 07-05-2015 12:36

Frankslen pokera nie traktuję jako hazardu, ponieważ nie jestem od niego uzależniony. Zwłaszcza teraz muszę zrobić sobie przerwę, ponieważ ostatnia sesja w toku i obrona pracy.

Szyweg jeśli nie wszedłbyś z tymi kartami ALL-in to znaczy, że Twoje umiejętności są na etapie początkującego. Takich kart nie można spasować.

Mam nadzieję, że uda mi się zagrać kilka razy w maju, ale nic nie obiecuję Smile Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.


RE: Dziennik pracy - Pokerstars Turnieje MTT :) - szyweg - 07-05-2015 13:50

(07-05-2015 12:36)Siwy2606 napisał(a):  Szyweg jeśli nie wszedłbyś z tymi kartami ALL-in to znaczy, że Twoje umiejętności są na etapie początkującego. Takich kart nie można spasować.

W sumie racja. Od hazardu trzymam się daleko bo mogło by się to źle dla mnie skończyć Wink Tak czy inaczej dziennik będę przeglądał i życzę sukcesów impreza