Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję takiego sposobu, który - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję takiego sposobu, który (/Temat-Poszukuje-takiego-sposobu-ktory-111821)



Poszukuję takiego sposobu, który - mikollek - 06-04-2015 00:17

Próbuję od paru dni doszukać się takiej formy zarobku przez internet, która nie spowoduje szkód u innych osób, nie wyzyskuje ich, może to być cokolwiek, włącznie z opcjami binarnymi(tutaj problem tkwi w tym, że potrzebuję mentora - ostatnio posługując się poradnikami moje 100ojro poszło w dwa dni).

Na wszystko co nie prowadzi do szkód(innych osób) jestem otwarty. Nie posiadam dużych oszczędności na inwestycje(bardzo trudna sytuacja u mnie, mam 15 lat, niezamożnych rodziców i musimy w ciągu paru miesięcy wykończyć dom, brak finansów).
Posiadam dobry komputer i przeciętne łącze.
Szybko się uczę.
Jeżeli jesteś w stanie mi pomóc proszę o kontakt na pw lub tutaj w temacie Smile

Proszę administrację o nieusuwanie mojego tematu, próbowałem czegoś znaleźć ale trudno tego typu rzecz która przyniesie zysk większy niż 500zł na miesiąc, dlatego liczę na to, że ktoś z użytkowników mi pomoże..
Dzięki za wyrozumiałość!


RE: Poszukuję takiego sposobu, który - Ragnar - 06-04-2015 00:25

Pamiętam jak zaczynałem niemalże identycznie jak Ty.
Co robiłem? Poduczyłem się html,css,phpa i robiłe stroni i skrypciki za drobne Smile
I tak już zostało, zarabiam dalej na tym samym tylko większe pieniążki


RE: Poszukuję takiego sposobu, który - Branzolek - 06-04-2015 00:31

Sprzedawaj coś to pierwsza moja myśl.
Konta na fb?
Emaile?
Fanpage?


Poszukuję takiego sposobu, który - Coristo - 06-04-2015 01:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.