Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usługa SMSChat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Usługa SMSChat (/Temat-Usluga-SMSChat-111797)



Usługa SMSChat - junibox - 05-04-2015 18:11

Witajcie. Najpierw chciałbym przywitać się z wszystkimi na forum, bo jest to mój pierwszy post Smile

Przed opisaniem problemu chce dodać, że wiem iż temat powinien pójść do działu Subskrybcje SMS, ale tam nie ma niestety ogólnego działu do dyskusji tylko są poddziały poświęcone konkretnym serwisom.

Nie jestem nowicjuszem w zarabianiu w internecie, ale z usługami premium nie miałem wcześniej większej styczności. Otóż dopiero ostatnio postanowiłem, iż ruszę z usługą chat sms (target - Polska). Zacząłem przeglądać różne serwisy oferujące usługi Premium SMS. Jest ich multum, ale gdy trafiałem na taką, która oferowała SMS chat, to zawsze było stwierdzone, iż będzie on kierowany przez tzw. call center. Zależy mi na tym, żeby tak nie było. Czy znacie jakieś serwisy SMS chat które dają możliwość samodzielnego prowadzenia konwersacji (w zasadzie nie samodzielnego, ale przez zaufaną osobę)? Chodzi mi o to, że sami mamy np. dostęp do panelu i stamtąd prowadzimy konwersację.

Z góry dzięki za odpowiedź.


Usługa SMSChat - Hybrid1990 - 28-09-2021 17:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.