Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziabnij.To - doładowania, vouchery, inne nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziabnij.To - doładowania, vouchery, inne nagrody (/Temat-Dziabnij-To-doladowania-vouchery-inne-nagrody-111743)

Strony: 1 2


Dziabnij.To - doładowania, vouchery, inne nagrody - Quag88 - 04-04-2015 16:41

Witam,
Zapraszam do udziału w konkursach (100% darmowych) w moim nowym-starym serwisie: Dziabnij.To
Z powodu zmiany pracy i przeprowadzki teraz robię restart portalu.

Teraz w bardzo prostych konkursach można wygrać doładowania telefonu, vouchery do kina, kody vip do różnych serwisów.

Dodatkowo w konkursach można wygrać punkty lub zdobyć je logując się codziennie lub polecając serwis znajomym.
Punkty można wymieniać na nagrody (doładowania tel, przelew PP, paysafecard, vip na zalukaj) wkrótce pojawi się więcej konkursów i nagród, w tym rzeczowych.

Proszę was o komentarze i pomysły (jakie konkursy i nagrody by was interesowały)

Zapraszam i pozdrawiam
Grzegorz


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Zordi - 05-04-2015 09:15

serwis taki stary a są gdzieś dowody uczciwości ?

Ogólnie stronka wygląda przyzwoicie, na pewno będę zaglądał .


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Quag88 - 05-04-2015 10:35

(05-04-2015 09:15)Zordi napisał(a):  serwis taki stary a są gdzieś dowody uczciwości ?

Ogólnie stronka wygląda przyzwoicie, na pewno będę zaglądał .

"Stary" ale miał niestety ponad roczny postój, zaraz po starcie dużo się zaczęło dziać w moim życiu i nie miałem czasu na niego... Dlatego restart. Myślę, że za niedługo pojawią się dowody uczciwości, czy to na serwisowym na fanpage czy tym forumSmile


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Mercz - 05-04-2015 18:06

Cóż, sprawdzimy. Pierwszy konkurs, w jakim wziąłem udział kończy się jutro - a nóż wygram, to dam tu znać. Wink


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Zordi - 07-04-2015 15:11

udało mi się zdobyć

" Twoja nagroda: weekendowy kod vip na zalukaj.tv "

Zawsze coś ehhe ;>


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Quag88 - 07-04-2015 19:32

Po Wielkanocnym odpoczynkuSmile Plany na ten krótki tydzień:
Z powodu dużej ilości pracy, wszystko w dniach może być przesunięte o +/-2 dni xD

1:Będzie ogłoszony konkurs na najlepszych polecajacych (prawdopodobnie w piątek) więcej szczegółów tutaj i na stronie
-moje pytanie dla zainteresowanych: doładowania kom, paysafecard, pieniądze, punkty czy drobne nagrody rzeczowe, a może mix ? Smile

2: Dwa proste konkursy:
- pierwszy punkty,
- drugi vouchery, tym razem do Cinema City (konkurs na stronie + dodatkowe vouchery za udostępnianie info o konkursie na Facebooku)

To tyle in4macji Smile


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Olucha90 - 08-04-2015 11:12

Wygląda fajnie, wzięłam wczoraj udział w konkursie Multikinowym, ale nie mogę się dziś zalogować. Ponoć mojego maila nie ma w bazie... znowu mam się rejestrować?


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Quag88 - 09-04-2015 14:33

(08-04-2015 11:12)Olucha90 napisał(a):  Wygląda fajnie, wzięłam wczoraj udział w konkursie Multikinowym, ale nie mogę się dziś zalogować. Ponoć mojego maila nie ma w bazie... znowu mam się rejestrować?

Witam, na chwilę obecną proszę się wstrzymać z ponowną rejestracją. Padła nasza baza danych na serwerze operatora;/ czekam na jego wyjaśnienia i kopie zapasową


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Quag88 - 12-04-2015 18:54

Cześć, w związku z awarią serwerów u mojego dostawcy i utracie bazy danych... i pewnie zaufania użytkowników;/ informuję co następuje:
- zmiana dostawcy
- autozapis bazy danych co 24h na 2 różnych serwerach (dostawcy i prywatnym)
- restart konkursów które trwały w chwili awarii

Niestety każdy użytkownik który założył konto przed 8.04 musi założyć konto ponownie (rekompensując to wam będą konkursy w których wykrywa KAŻDA poprawna odpowiedź)

Ruszył konkurs na poleconych w 3 etapach, więcej info na stronie

Mam nadzieję, że więcej problemów nie będzie, przepraszam za dotychczasowe i pozdraiwm


RE: Dziabnij.To - mój serwis - doładowania, vouchery, inne nagrody - Zordi - 14-04-2015 10:24

a spoko, już nic