Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona pod PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Strona pod PPI (/Temat-Strona-pod-PPI-111733)



Strona pod PPI - RedZZueR - 04-04-2015 14:29

A więc jak to jest z PayPerInstall? Posiadam stronę opartą o PPI (dokładniej PerInstallBucks) nastawioną na Polske. Czy jeśli jest na niej umieszczony wpis np. z hackiem (tam nie ma hackow ale taki przyklad daje xD) jest okladka, opis gry, instrukcja niby, button pobierz hack. Mówię tak przykładowo, nie chcę każdemu pisać pod co robię stronę ale wszystko jest tak samo tylko, że pod coś innego niż hack co jest ogólnie legalne Smile Czy to jest wprowadzanie ludzi w błąd czy jak to jest? Czy jeśli napiszę odpowiedni regulamin lub informacje w stopce stanie się to legalne? Jeśli ktoś byłby chętny pomóc mogę podesłać stronę na PW, żeby na nią spojrzał dokładniej Big Grin


RE: Strona pod PPI - Money. - 04-04-2015 14:43

Nikt raczej nie promuje swojej instalki pisząc, że zainstalują Ci się tooblary Wink W pliku jest napisane, że zainstalują Ci się dodatki, a jeżeli użytkownik instaluje to zgadza się na to akceptując cały regulamin, więc nie widzę problemu. To tak jak, np. w subach czy PPA.. Jest stopka (regulamin), która informuje co się stanie jeżeli wykonasz jakaś czynność.


RE: Strona pod PPI - RedZZueR - 04-04-2015 15:08

Tylko co napisać w takiej stopce by było wszystko dobrze Rolleyes Póki co mam coś takiego:
Na tej stronie nie są umieszczane pliki, a jedynie informacje na temat gier komputerowych. Lol
Chciałbym się jak najlepiej zabezpieczyć...


RE: Strona pod PPI - Money. - 04-04-2015 15:15

Nie musisz nic pisać.. Bo to co się zainstaluje jest napisane w instalce. Big Grin