Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami (/Temat-Zarobic-a-sie-nie-narobic-Dziennik-pracy-z-subami-111727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - kciuk - 05-05-2015 19:22

Ohoho, nic tylko współczuć temu kto bawił się z CKE Big Grin Dzisiaj nawet w radiu mówili o tym, że znajdą tego "oszusta internetowego" i jakaś prokuratura już tym się zajmuje :F


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - zjadamkredki - 05-05-2015 19:41

A może robiłeś coś związanego z tym zabiciem kibica przez policję ? Big Grin


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 06-05-2015 11:34

Fakt faktem promowalem matury ale w zadne CKE sie nie bawilem, slowa o CKE z mojej strony nie bylo wiec to nie o mnie chodzi Big Grin


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - ScroX - 06-05-2015 11:44

Aaaj... Żebyś z tego żadnych problemów nie miał .. Smile Ale życzę jak najlepiej wiadomo Smile


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Pink134lol - 07-05-2015 12:06

A jak ci się konta trzymają? Używasz do spamu po tych kilkudziesięciu grupach programu czy wklepujesz ręcznie tą samą treść? Moja dziewczyna ma problem ze spamem, bo ostatnio nawet próbowała z głównego konta spamowac i dostała blokadę do 10 maja. Te restrykcje są aż tak groźne czy po prostu chodzi o wolniejsze pisanie postów? Piszę tutaj, bo niestety do skrzynki nie zajrzałeś. Wink


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 07-05-2015 22:35

heh, musiałem przez przypadek usunąć w momencie zapchania skrzynki za co przepraszam :/ konta mi trzymają mniej więcej tydzień, chodzi o te świeże, jeżeli zweryfikowane i kilkumiesięcznie do tej pory śmigają tylko na jednym mi się pojawiła blokada 2-tygodniowa na postowanie w grupach. Ręcznie by mi się nie chciało, bot oczywiście Big Grin a to czy konto zablokują czy nie zależy od niszy głównie bo to ludzie Cię zgłaszają więc im wiarygodniejsza tym dłużej konto powinno wytrzymywać, podejrzewam, że na doładowaniach może padać bardzo szybko ale na ciekawej autorskiej niszy może być mało zgłoszeń.


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Pink134lol - 08-05-2015 17:23

Ohh, dziękuje za odpowiedź,a co do wiadomości, no zdarza się. Tongue Jeśli mogę, to chciałbym jeszcze zapytać się o uwiarygodnianie swych postów w grupach. Czy komentujesz własne posty, dając pozytywne opinie i lajkując? Czy to bardziej w dużej mierze u ciebie zależy od niszy?

Uzupełniaj dziennik, nie każ nam czekać ! Wink


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Toskan - 08-05-2015 17:30

'Nie kaz' ja pitole....aRZ w oczy razi...


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Pink134lol - 08-05-2015 17:50

http://sjp.pl/ka%C5%BC

Zanim zaczniesz kogoś poprawiać, upewnij się, że sam nie wyjdziesz na błazna. Nie dość, że twoja uwaga nie była na miejscu, to jeszcze błędna. Powalająca gafa dla ciebie, Toskan. Miłego dnia. Wink


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 08-05-2015 23:22

Uwiarygodnienie u mnie zależy od mojego sposobu i nie jest to ani lajkowanie ani komentowanie Smile aktualnie trochę przystopowałem z leadmore gdyż mam troszkę inne zajęcia i nie koniecznie zarobkowe, po weekendzie uzupełnię dziennik Smile