Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami (/Temat-Zarobic-a-sie-nie-narobic-Dziennik-pracy-z-subami-111727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Zarobiony_Koles - 05-04-2015 13:32

Czytają, ale nic nie piszą. Ten temat był w dziennikach wałkowany dziesiątki razy Smile


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 05-04-2015 13:39

Rozkręcam póki co jednego fanpejdża, jak się uda go rozbujać będą kolejne, nic na siłę i nic odrazu Smile


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Zarobiony_Koles - 05-04-2015 16:52

gimbaza/erotyk?


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 05-04-2015 17:54

Hmm bardziej gimbaza, taki humor typowy, śmieszne obrazki Tongue


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Zarobiony_Koles - 05-04-2015 18:47

ile aktualnie like?


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 05-04-2015 19:31

3 298 Tongue same wpadają cały czas Big Grin


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 06-04-2015 13:04

Wczorajszy dzień można powiedzieć prawie w całości z automatu wyglądał tak:
[Obrazek: J2HFvJm.jpg]

Cel na kwiecień: 231,60/1000zł

Fanpejdż nadal bez promowania ale coś tam lajków wpada Smile
3 392/10 000

Dziś chyba za wiele robił nie będę, może wstawię z jednego posta i koniec, święta, nie ma czasu na robotę Big Grin Od jutra będę testował nowe metody. Wesołego Dyngusa Big Grin


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 07-04-2015 15:24

Wczorajszy automat coś nie zadziałał beka aż wstyd wstawiać Big Grin
[Obrazek: JytATqo.jpg]

Dziś do godziny 13 nie robiłem nic, więc i nic nie wpadało, później wpadłem na pewien pomysł, konwersja może i słaba ale mam nadzieję, że dziś padnie rekordzik, oby oby

Cel na kwiecień: 237,70/1000zł

Fanpejdż nadal bez promowania
3 440/10 000


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 18-04-2015 13:13

Kilka dni mnie nie było ale cóż, brakło czasu na zarabianie :/ trochę problemów. Cel na kwiecień może być ciężki do zrealizowania ale postaram się Smile Póki co wygląda to tak

[Obrazek: c3HEkqG.jpg]

Połowa kwietnia za nami a cel nie jest zrealizowany nawet w 50% pokerface
Cel na kwiecień 487,70/1000zł

Jeżeli chodzi o rozwijanie fanpejdża to też średnio, trzeba jakąś reklamę wykupić albo też S4S, jest ktoś może chętny? Big Grin Fani wpadają sami ale wolno, z zasięgu mogę być zadowolony bo nie jest źle Smile
4 662/10 000 fanów

Dziś postanowiłem trochę pospamować fejsa, chyba znalazłem metodę na spamowanie bez blokad, póki co tego nie widać i nie zanosi się na to. Wróciłem do niszy, która wydawała się wypalona a dziś nawet nawet się dzień ładnie zaczął
[Obrazek: gipyCsW.jpg]

Może uda się pobić rekord? Działam póki co tylko na fejsie, póki nisza się nie wypali będę wyciągał z niej ile się da a w międzyczasie tworzę zaplecze na youtube, nowe konta na facebooku, które będą służyły do czegoś innego niż spam. Jeżeli uda rozwinąć się wreszcie fanpejdż zaczną tworzyć nowe, być może z tematyką subów, mam już jeden pomysł na niszę jednodniową, w głowie wszystko poukładane i tylko czeka na realizację Smile Być może niektórzy wiedzą co mam na myśli Smile

Trzymajcie kciuki za dzisiejszy rekord Big Grin


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 01-05-2015 11:40

Witam po dłuższej przerwie, czas na podsumowanie miesiąca kwietnia Smile

Rzutem na taśmę udało się osiągnąć cel!

[Obrazek: ciUzLOr.jpg]

1017.90/1000zł Huh

Głównie to przez wczorajszy rekord, i tak zostaje niedosyt bo od 23 do północy nie wpadł żaden lead a mogła być pierwsza suma 3-cyfrowa ale cóż, bez tragedii Tongue
[Obrazek: r8f56vP.jpg]

Co zrobiłem w kwietniu?
-Kupiłem kilka kont do facebooka, poniżej 10 które jak najbardziej wystarczyły na cały miesiąc, bana dostały bodajże 4 czy 5 kont co uważam za dobry wynik
-nauczyłem się promować na fejsie za pomocą pewnego tricku, który ułatwia pracę, linki w ogóle nie są blokowane a konwersja wzrasta
-zautomatyzowałem pracę botami
-założyłem fanpejdż, niestety nie udało mi się dobić do 10k jak planowałem a tylko do 6k
-wymyśliłem nową niszę i jedną na maj mam już w planach, czas na realizację Smile

Cele na maj?
-rozwinąć zapleczę
-jeszcze bardziej zautomatyzować pracę
-zarobić 1200zł, musi być jakiś progres Smile

Widzę, że nikt nie czyta mojego dziennika więc odechciewa mi się go pisać :/

Życzę wszystkim miłego i owocnego weekendu majowego jak i całego miesiąca! impreza