Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje tej nuty/teledysku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Poszukuje tej nuty/teledysku (/Temat-Poszukuje-tej-nuty-teledysku-111689)



Poszukuje tej nuty/teledysku - mikolaj90 - 03-04-2015 19:52

Siema

Przypomniały mi się dawne czasy, było to z 5-6 lat temu i kuzyn nagrał mi na płytę muzykę ale nie mogę jej znaleźć nigdzie a chodzi mi o takie coś:

- był to teledysk dj'a hazel'a chyba o ile dobrze pamiętam, jechali oni autobusem przez Londyn chyba czy jakoś tak Big Grin Był to po prostu zajebisty kawałek i chciałbym go sobie odsłuchać no i tyle pamiętam z tego, może ktoś wie o co mi chodzi to niech podeśle linka do tej muzy. Pozdro Smile


RE: Poszukuje tej nuty/teledysku - Kurus92 - 03-04-2015 20:26

Może to to,nie Dj Hazel,ale Da hool,lecz podobne rytmy,też jadą autobusem przez miasto






RE: Poszukuje tej nuty/teledysku - mikolaj90 - 03-04-2015 20:48

To jeszcze nie to :/

Tego co szukam to jechali oni autobusem przez jakąś miejscowość i był to dzień, duża vixa na autobusie była i poza nim Big Grin Tyle pamiętam.