Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
gieldatekstow.pl czy coś innego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: gieldatekstow.pl czy coś innego? (/Temat-gieldatekstow-pl-czy-cos-innego-111672)



gieldatekstow.pl czy coś innego? - blakk - 03-04-2015 16:43

Co byście polecili? Czy gieldatekstow.pl na ten czas jest najlepsza czy macie coś innego pod ręką do wrzucania własnych artykułów i zarabiania na nich?


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - marcingajda - 03-04-2015 17:44

ja korzystałem z http://textmarket.pl


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - MagikPowraca - 05-04-2015 07:44

A to jest opłacalne?


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - feellove - 05-04-2015 07:49

gielda tekstow jest ok, ale najbardziej oplacalne sa prywatne zlecenia


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - MagikPowraca - 05-04-2015 08:05

Ae to gdzie wstawiasz takie ogłoszenia na pisanie tekstów?


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - blakk - 05-04-2015 11:35

Na Allegro widziałem takie.


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - dorabiajonline - 21-04-2015 09:21

Ja znam jeszcze inny portal gdzie płacą za wyświetlanie Twoich tekstó na ich stronie. Podaję go po kontakcie na priv Smile


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - Cuba - 21-04-2015 19:51

Ile mniej więcej przy powiedzmy pracy 2 godziny dziennie można wyciągnąć z pisania takich tekstów. Wiadomo że chodzi też o umiejętnośc pisania itd.. Jak wyglądają wasze zarobki?


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - Voldir - 25-04-2015 21:49

To zależy od długości tekstu i tego, czy piszesz precle, zaplecze czy może opisy do katalogów.


RE: gieldatekstow.pl czy coś innego? - chmielunia - 30-07-2015 16:02

Działam na giełdzie tekstów od kwietnia 2015, około 2h tygodniowo, uzbierało mi się 400 zł netto, mam kilka porad dla początkujących, nawet tych, którzy nie potrafią pisać, zapraszam na priv (wymagana rejestracja z refa, dorzucam gratis ebook "Czterogodzinny tydzień pracy")