Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB reklama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB reklama (/Temat-FB-reklama-111670)



FB reklama - Guacamoled - 03-04-2015 15:37

Cześć dziś postanowiłem stworzyć stronę na FB. Ma ona 0 lajków. Wrzuciłem posta i chciałem go reklamować. Nic nie dzieje się od kilku godzin mimo zaakceptowania. Wszedłem na telefonie sprawdzić, a tu niespodzianka: [Obrazek: PCmbTU8.jpg]

Ma ktoś jakiś pomysł? Zależy mi tylko na promocji postu.


RE: FB reklama - Dante_/ - 03-04-2015 17:29

Nigdy nie promowałem posta przez FB, ale wystarczy czytać, ze zrozumieniem "Twój promowany post będzie widoczny TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE LUBIĄ TWOJĄ STRONĘ, ORAZ DLA ICH ZNAJOMYCH". Mogę oczywiście się mylić, ponieważ nigdy nie kupowałem reklamy FB


RE: FB reklama - Guacamoled - 03-04-2015 19:17

To przecież wspomniana "miła niespodzianka" to ta informacja i pytam się co poradzić...


RE: FB reklama - FreeZzz - 03-04-2015 20:27

(03-04-2015 19:17)Guacamoled napisał(a):  To przecież wspomniana "miła niespodzianka" to ta informacja i pytam się co poradzić...

Sam napisałeś że masz 0 lajków to kto ma zobaczyc ten post?


RE: FB reklama - Guacamoled - 03-04-2015 21:22

Ehh, nieważne... Już się odpaliło.


RE: FB reklama - Admin - 04-04-2015 11:29

Za taki hajs generalnie żadnej poważnej kampanii nie zrobisz.


FB reklama - Admin - 04-04-2015 11:29

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: FB reklama - wemnie - 06-04-2015 15:04

Na pewno poradziła tutaj zmiana grupy docelowej dojakiej kierowany jest post. Kierowanie do fanów page =0m jak sam pisałeś. kombinuj, zmienia, optymalizuj. na tym polegają kampanie PPC.


RE: FB reklama - Polcia - 09-04-2015 09:04

Przeglądając ostatnio blogi branżowe natknęłam się na crowdsourcing jako formę reklamy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy korzystaliście kiedykolwiek z reklam tego typu lub macie jakieś doświadczenia związane z tym tematem?