Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanko - Spam Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Pytanko - Spam Facebook (/Temat-Pytanko-Spam-Facebook-111667)



Pytanko - Spam Facebook - Nathus - 03-04-2015 14:33

Witajcie
1.Jaki czas najlepiej odczekać po aktywacji konta FB weryfikacją telefoniczną, żeby nie dostać innych weryfikacji za spam na grupach?
2. W jakim odstępie najlepiej puszczać serie spamu? 2-3 min na grupę?


RE: Pytanko - Spam Facebook - evenixx - 03-04-2015 14:38

1. po zalozeniu konta i zweryfikowaniu go telefonicznie najlepiej poczekaj tydzien przez ten czas zbieraj grupy i znajomych ( przynajmniej ja tak robie ) i po tygodniu od zalozenia zacznij spamowac
2. Zalezy czy spamujesz recznie czy np. ninja blasterem, ja w ninja blasterze post na grupe dodaje co 60s. a po 10 postach przerwa na 5min. i tak w kolko Smile


RE: Pytanko - Spam Facebook - dawid327 - 03-04-2015 15:18

jak mam załóżmy 50 grup na koncie to ten ninja blaster pisze w każdej grupie post co 60 sekund i co 10 postów robi przerwę , i tak przez kilka godzin jak jest odpalony ?
xd tak to działa ?


RE: Pytanko - Spam Facebook - evenixx - 03-04-2015 15:20

Mozesz sobie ustawic jak chcesz np post co 60s. a nawet co 120s ustawiasz jak chcesz z przerwa w spamowaniu tak samo ustawiasz jak potrzebujesz ja ustawiam zeby spamowal tak zeby od razu bana nie dostac a on postuje i chodzi se w tle wiec mi nie przeszkadza Tongue


RE: Pytanko - Spam Facebook - dawid327 - 03-04-2015 15:23

muszę go mieć Big Grin


Pytanko - Spam Facebook - Admin - 04-04-2015 11:28

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.