Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Btc-Sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Btc-Sms (/Temat-Btc-Sms-111658)



Btc-Sms - viedxma - 03-04-2015 12:37

Witam was serdecznie Smile
Nie jestem tutaj nowa, choć to mój pierwszy post, jestem raczej obserwatorem. Smile

Chciałabym was zapoznać z nowo powstałą platformą, gdzie mamy do czyniena z możliwością zakupu BITCOIN za SMS. Smile

Jeżeli ktoś miałby ochotę zapoznać się z tematem bardziej zapraszam do przeczytania postu na moim blogu:
https://wsiecizarabiam.wordpress.com/2015/04/03/bitcoin-za-sms/

Na razie można kupować tylko Bitcoin i Litecoin, ale mam nadzieję i szczerze wierzę, że wkrótce się to zmieni Smile
Pozdrawiam


RE: Btc-Sms - szygorski - 03-04-2015 21:14

było już na forum o kupowaniu BTC przez SMS-a, ale jest to kompletnie nieopłacalne, koszt takiego BTC jest o 2,5 razy większy niż przy zwyczajnym zakupie...


RE: Btc-Sms - viedxma - 03-04-2015 22:51

Też o tym czytałam, są już różne spekulacje na ten temat na forum.bitcoin.pl - Są opinie pozytywne i bardziej sceptyczne, jest to pomysł ciekawy o tyle, że "szybko, łatwo i wygodnie" - to zwykle nie wiąże się z "tanio" ;-)
Zobaczymy jak się rozwinie.

Ja średnio jestem za inwestowaniem własnych środków w BTC, wolę uzbierać to, co "nakapie" :-)


RE: Btc-Sms - cancan - 02-05-2015 02:39

Witam,
może jako właściciel się sam wypowiem - dzięki Viedxma za temat.

Koszt połączenia (SMS już nie ma na PL) wynosi 10,15 PLN / 12,48 PLN z Vatem

My otrzymujemy 5,58 od czego odliczamy 18% dochodowego co daje 1,01 zł
Zostaje 4,57 - nasza prowizja to 27 groszy.

Do klienta trafia 4,3 zł w BTC lub LTC do wyboru.

Owszem zawsze można kupić BTC na giełdzie po normalnej cenie, ale jeżeli ktoś ma nie wykorzystane środki na karcie może je przeznaczyć na BTC przez SMS Wink

W razie pytań na wszystkie odpowiem

P.