Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem (/Temat-Mobrog-platne-ankiety-z-blyskawicznym-wynagrodzeniem-111645)



Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - dorabiajonline - 03-04-2015 11:38

Ankiety można wypełniać zarówno przez komputer, jak i UWAGA telefon komórkowy (smartfon).

Trzeba miećco najmniej 15 lat, posiadać adres e-mail, mieszkać w Polsce i mówić po polsku by się do tego panelu ankietowego zapisać.

Wynagrodzenie od 2 do 12 zł za ankietę. Ankiety są płatne w złotówkach. Kwota minimalna do wypłaty to zaledwie 20 zł. Pieniądze wypłacane są błyskawicznie na PayPal. Można też zdoby(wa)ć aż 4 zł za zapisanego znajomego (jeśli wypełni 3 ankiety).

Pomagam w zapisaniu się na tej stronie i rozwiązywaniu na niej problemów - jeśli zapiszesz się z polecenia. By to zrobić wyślij mi tu prywatną wiadomość podając: 1) Mobrog, 2) Swój adres e-mail, 3) Swoje imię i nazwisko lub złożoną z dwóch wyrazów ksywkę.

Czysty link - nie pomagam w zapisie ani w problemach na stronie.


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - Haxite - 03-04-2015 12:09

Czytałem opinie na temat mobrog i niestety kręcą by nie wypłacać. Dlatego pokaż mi chociaż jeden dowód wypłaty ;-)


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - dorabiajonline - 03-04-2015 12:28

Mi wypłacili nic nie kręcąc superszybko na PayPal (wypłata byłskawiczna) Smile Oto link do postu na moim blogu, gdzie zamieściłam print screen wypłaty od nich: http://dorabiajprzezinternet.blogspot.com/2015/03/8-sposob-na-dorobienie.html.


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - rasiak221 - 03-04-2015 15:11

zarejestrowany, nie ma żadnych dostępnych ankiet Smile


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - dorabiajonline - 03-04-2015 15:22

rasiak221 - dla Twojego profilu nie ma, ale dla innych może być/ mogą być.


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - Haxite - 03-04-2015 15:24

Hmm, ciekawe ponieważ szukając w google pod hasłem "mobrog opinie" wyświetliło mi kilka negatywnych opinii z przed kilku lat do listopada 2014r. Długo zbierałeś te 20 zł? Średnio ile ankiet na dzień wychodzi?


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - dorabiajonline - 03-04-2015 15:35

"zbierałaś" - jestem kobietą Smile Mi 1-2 miesięcznie przychodzą takie do których się dostaje, częściej te do których się nie kwalifikuję... Ankiety miałam w kwocie od 2 zł do nawet 8 zł za sztukę na rękę Smile


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - Haxite - 03-04-2015 15:50

Przepraszam w takim razie za pomyłkę oraz dziękuję za poświęcony czas. Miesiąc zbierać 20 zł to nie dla mnie jednak ale nie wykluczam iż w przyszłości dla rozrywki może spróbuję ;-)
Pozdrawiam


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - dorabiajonline - 03-04-2015 15:59

Nie szkodzi, przyzwyczaiłam się już do tego (na co dzień pracuję w pokoju z 5 chłopakami np. szef wchodzi i mówi do nas "chłopaki" albo klienci do mnie piszą jak do mężczyzny Tongue). Proszę bardzo. Pozdrawiam również i życzę wesołych świąt! Smile


RE: Mobrog - płatne ankiety z błyskawicznym wynagrodzeniem - huaweiy300 - 05-04-2015 11:54

Rzadko ankiety, mam tam konto chyba miesiąc, wypełniłem 4-5 i nie zaliczyło żadnej, a powinno być ponad 10zł.