Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Globaltestmarket - płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Globaltestmarket - płatne ankiety (/Temat-Globaltestmarket-platne-ankiety-111628)



Globaltestmarket - płatne ankiety - dorabiajonline - 03-04-2015 11:03

Aby się zapsiać do tej strony trzeba mieć 14 lub więcej lat.

Wypełniając ankiety zbiera się punkty, które wymienne są na wypłaty na PayPal (60 zł) lub w postaci różnych voucherów/ bonów prezentowych (na kwotę 50 zł). Pkt są też przyznawane za zapis znajomego i wypełnienie przez niego jednej ankiety (nie trzeba tego robić, tylko można).

Oferuję pomoc w zapisie do strony oraz innych problemach - wyślij do mnie prywatną wiadomość podając w niej: 1. Globaltestmarket, 2. swój adres e-mail, 3. Twoje Imię i nazwisko lub ksywkę.

Czysty link - nie oferuję pomocy w zapisie i innych problemach na tej stronie.


RE: Globaltestmarket - płatne ankiety - tronjheim - 03-04-2015 11:07

A gdzie jest ref? Big Grin


RE: Globaltestmarket - płatne ankiety - dorabiajonline - 03-04-2015 11:17

Podaję w prywatnej wiadomości go. Podaj w niej też: 1) Globaltestmarket, 2) swój adres e-mai, 3) Twoje Imię i nazwisko lub ksywkę.


RE: Globaltestmarket - płatne ankiety - olekn1 - 03-04-2015 12:05

Ile można zarobić dziennie? Ile jest ankiet i ile płacą za ankietę?


RE: Globaltestmarket - płatne ankiety - dorabiajonline - 03-04-2015 13:15

Tu się nie zarabia codziennie, tyle wtedy kiedy otrzymuje się ankietę na adres e-mail podany w formularzu przy zapisie. Ankiety otrzymuje się na e-mail - nie jest tak, że wchodzisz i wypełniasz ileś ankiet. Mi wyszło , że średnio za ankietę płacili mi 75pkt. Ale za ankiety mi płacili od 35 pkt do nawet 150 pkt. Za polecenie płacą 100 pkt (ale dopiero po tym jak polecony wypełni jedną ankietę). Na bon za 50 zł trzeba wypełnić ok. 18-19 ankiet (przy założeniu, że za ankietę dostaniemy 75 pkt). Czyli za jedną wypełnioną ankietę otrzymamy (przy założeniu, że za ankietę dostaniemy 75 pkt) w zaokrągleniu 2,78zł lub 2,63zł na rękę. Jak ankieta jest za 150 pkt - dostaniemy ok. 5,26-5,56zł na rękę.