Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bulls&Bears Traders [Faza Prelaunch - start 13 kwietnia] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bulls&Bears Traders [Faza Prelaunch - start 13 kwietnia] (/Temat-Bulls-Bears-Traders-Faza-Prelaunch-start-13-kwietnia-111600)

Strony: 1 2 3


RE: Bulls&Bears Traders [Faza Prelaunch - start 13 kwietnia] - rafi213 - 18-04-2015 11:06

ta ja tylko czekam na te lamenty inwestorów że im nagle strona zniknęła i gdzie tu szukać pomocy. Rząd USA się nie zastanawia wystarczy tylko podejrzenie o bycie piramidą Tongue


RE: Bulls&Bears Traders [Faza Prelaunch - start 13 kwietnia] - Daniello95 - 18-04-2015 11:44

No ja ostatecznie też tam nie zainwestowałem, za dużo miałem wątpliwości. Może ludzie zarobią, może nie. Jak dla mnie zbyt ryzykowna inwestycja.


RE: Bulls&Bears Traders [Faza Prelaunch - start 13 kwietnia] - sacrumek - 18-04-2015 13:20

A ja zainwestowałem 119$ naliczenia w okolicy 1.2-1.4 $ tygodniowo około 7$

Wczoraj dodali payze do procesorów


RE: Bulls&Bears Traders [Faza Prelaunch - start 13 kwietnia] - MistrzuSysi - 19-04-2015 11:45

Mała zmiana w pakietach. Dodatkowo limity w bonusach dziennych z binarki.
Już zaktualizowane w temacie.


RE: Bulls&Bears Traders [Faza Prelaunch - start 13 kwietnia] - kernst - 16-08-2015 22:54

jak program? ktoś już coś wypłacił?