Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pieniądze to nie wszystko ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pieniądze to nie wszystko ! (/Temat-Pieniadze-to-nie-wszystko-111596)

Strony: 1 2


Pieniądze to nie wszystko ! - Giorgios - 02-04-2015 22:28

Witam Was,

Jestem Giorgios na forum od Listopada 2014, a swoją przygodę z zarabianiem rozpocząłem w 2012 roku, posiadam własne metody zarobku które nie sprzedaje !!

A więc tak to wygląda dołączając do forum miałem na celu poznanie nowych sposobów na zarabianie $$$ w sieci, nie zawiodłem się Smile z Serwisem tanieaukcje zarobiłem około 6 tyś ten zarobek poszedł na wycieczkę do USA, próbowałem E-whoringu na Premium SMS jakieś 200 zł wpadło w klika dni, ale to nie dla mnie.. następnie próba z PPI, która okazała się Wielką klapą strasznie dużo spędzonego czasu nad tym i efekty mizerne, to samo mogę powiedzieć z PPA w którym próbowałem swoich sił lecz nic z tego, chciałem zarabiać w każdej możliwej metodzie np: PaidVerts, Skraczacze linków, różne programy partnerskie ale słabo to wyszło Lol

Działałem również w bukmacherce grałem mecze dla zabawy z kursem 3.00 w górę minimalnym wkładem 100 zł, ale ostatnio zacząłem przegrywać i dałem sobie spokój lecz wyszedłem na dobry plus 3000 +
Ostatnio zabrałem się za skracanie a konkretnie od wczoraj 1 kwietnia, własny sposób + program ninja blaster na FB i o dziwo się udaje:

[Obrazek: 11rqcfo.jpg]

z czego jestem bardzo zadowolony tym sposobem mogę się podzielić w zamian za rejestracje z refa:

Pomagam z shorte.st Smile

Teraz o innych moich sposobach na zarobek w sieci:

Tanieaukcje bardzo fajny sposób szczególnie dla osób początkujących, którzy zaczynają swoją przygodę w zarabianiu Smile

Troszkę ss pokaże wam jak zarabiam własną metodą ogólnie kasa idzie z automatu, mam własną działalność tak więc nie pytać czy płacę podatki Jerk2

Skrill marzec 2015:

[Obrazek: n565gn.jpg]


PayPal marzec:

[Obrazek: e998nn.jpg]


Zarobki od początku 2015 miesiącami, Styczeń, luty, marzec :

[Obrazek: 2agkzfb.png]


Kasa PayPal automat wszystko wpada Smile

[Obrazek: 2gw8j8j.jpg]


Jestem tez handlarzem samochodów, dopiero wchodzę w ten rynek Big Grin



Zapraszam do komentowania, udzielania się, podawania pomysłów.. oraz do współpracy, ostatnio szukam metody do zainwestowania trochę grosza ze zwrotem, jeśli ktoś ma coś takiego zapraszam można to przedyskutować. Jestem zdania, że pieniądze są potrzebne.. ale też trzeba mieć jakieś życie w sumie żyje się raz i nie ma co marnować naszego życia na głupoty Smile

Pozdrawiam Wszystkich Giorgios.


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - Varnity - 02-04-2015 22:37

Pokaźne zarobki, może jakaś współpraca? Smile


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - Giorgios - 02-04-2015 22:38

Do buka już nie wracam Big Grin chyba, że masz jakieś konkretne typy na solo na których da się zarobić minimum 50 zł stawka 100 zł


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - BossSH - 03-04-2015 14:13

Piękne zarobki Big Grin Najbardziej ciekawi ten zarobek z automatu jak to działa Smile Handlujesz furkami z zachodu czy kupujesz taniej krajowe, jak Ci idzie na początku? Big Grin


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - buciu52 - 03-04-2015 14:24

Imponujące zarobki, gratuluje ;]


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - Giorgios - 03-04-2015 15:39

Furki z zachodu oczywiście, Niemcy, Francja Smile Auta od 2005 w górę z realnymi przebiegami po 250 tyś, a nie jak u nas Passaciki 1.9 TDI 2002 rok 198 tyś Smile


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - BossSH - 03-04-2015 15:47

Ile furek miesięcznie sprzedajesz? Znasz się coś wgl na mechanice czy tak po prostu czysty strzał ze sprowadzaniem? Masz jakieś namiary na auta czy po prostu jedziesz w ciemno i kupujesz, ile na jednym realnie da się wyciągnąć jak nie tajemnica? Big Grin


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - Giorgios - 03-04-2015 15:52

Furek.. dopiero dwie i zarobku wyszło około 1500 zł na dwóch więc nie ma tragedii Smile Kupuję od prywatnych osób tak więc najpierw się z nimi kontaktuje przez Telefon dogaduje się z kilkoma osobami, że przyjadę obejrzeć np w regionie Frankfurtu bo nie zawsze mozna trafic na uczciwego sprzedawce Smile


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - averegen - 03-04-2015 16:39

Z tymi przebiegami to roznie ja widzialem juz kilka aut od 2012 z przebiegami ponad 150tys km


RE: Pieniądze to nie wszystko ! - Giorgios - 03-04-2015 16:40

Owszem są takie auta i to jest w 100 % możliwe Smile lecz ja staram się sprawdzać wszystko w ASO w Niemczech