Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wypozycjonowac swojego chomika? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak wypozycjonowac swojego chomika? (/Temat-Jak-wypozycjonowac-swojego-chomika-111595)



Jak wypozycjonowac swojego chomika? - WuJeKuBa - 02-04-2015 22:09

Witam! Jak się pozycjonuje w google chomiki chomikuj.pl?? Aby po wpisaniu np. "szybcy i wsciekli chomikuj" w google pojawił się jako pierwszy mój chomik z tym plikiem??


RE: Jak wypozycjonowac swojego chomika? - cezar78 - 03-04-2015 09:05

Tak jak wszystkie inne strony, staraj się dodawać linki na stronach powiązanych tematycznie, żeby to wyglądało naturalnie linkuj bez anchora, może z 10% linków z anchorem ale to tez nie "szybcy i wściekli chomikuj" tylko same "szybcy i wściekli" oraz różne anchory typu kliknij tu, wejdz tu itp. Codziennie parę linków dodawaj, nie jednego dnia 100 a potem nic. Poszukaj pytań o ten film na pytamy.pl , kafeteria.pl, forum.o2.pl, tam wszędzie masz linki dofollow


RE: Jak wypozycjonowac swojego chomika? - WuJeKuBa - 03-04-2015 12:19

a czy da się w jakiś sposób inny odpłatnie? Jeśli tak to jak?


RE: Jak wypozycjonowac swojego chomika? - WuJeKuBa - 04-04-2015 09:26

Da mi ktoś znać? Bo jest to mi bardzo potrzebne Wink


RE: Jak wypozycjonowac swojego chomika? - piocar - 04-04-2015 10:12

Chomikuj to silna domena. Myślę, że po dobrym blaście w GSA by wskoczył na pozycje


RE: Jak wypozycjonowac swojego chomika? - beciaped - 05-04-2015 20:21

Kup linki w profilach, forach i portalach ogłoszeniowych.


RE: Jak wypozycjonowac swojego chomika? - zyga - 07-04-2015 11:02

Chomikuj dostało ostro po łapkach pirate updatem Googla [Obrazek: l7w2m] i obecnie to nie jest w cale dobra domena do takich działań. Obecnie na "coś tam chomikuj" jest łatwiej wbić inne mocne domeny niż samego chomika.


RE: Jak wypozycjonowac swojego chomika? - Voldir - 13-04-2015 11:58

Dokładnie. Google od października 2014 roku inaczej traktuje chomika, na co dowód wrzucałem w strefie Smile


RE: Jak wypozycjonowac swojego chomika? - Rogaal - 15-04-2015 09:29

Aktualnie będzie coraz trudniej linkować tego typu strony ze względu na Google, które walczy tą branżą Smile

Tak czy inaczej warto spróbować linkować stronę...