Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa strona poświęcona zarabianiu w internecie i otrzymywaniu nagród za punkty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Nowa strona poświęcona zarabianiu w internecie i otrzymywaniu nagród za punkty (/Temat-Nowa-strona-poswiecona-zarabianiu-w-internecie-i-otrzymywaniu-nagrod-za-punkty-11158)



Nowa strona poświęcona zarabianiu w internecie i otrzymywaniu nagród za punkty - Schabik - 30-07-2010 19:01

[Obrazek: dxq4vjtjw8jw.jpg]
Zapraszam na moją nową stronę o zarabianiu w internecie. W porównaniu do wielu innych stronek nie znajdziecie tam tylko buxów(zarabianie za klikanie w reklamy) ale także inne serwisy poświęcone zarabianiu w internecie.

Znajdziecie tam buxy, serwisy typu hotfile(zarabianie za pobieranie) i serwisy z nagrodami za punkty.


Stronka może się dzięki wam rozwijać, wystarczy, że napiszecie do mnie w formularzu kontaktowym jak znajdziecie jakiś serwis warty uwagi (bux, nagrody za pkt, surfbar lub kasa za pobieranie plików) a postaram się go dodać.Jedynym warunkiem jest posiadanie dowodu wypłaty lub otrzymania nagrody przysłanym w treści wiadomości.

Także jeszcze raz zapraszam. Banner nie grzeszy profesjonalizmem ale stronka mam nadzieję że pomoże wam zarobić lub zdobyć jakąś nagrodę waszych marzeńSmile

[Obrazek: dxq4vjtjw8jw.jpg]


RE: Nowa strona poświęcona zarabianiu w internecie i otrzymywaniu nagród za punkty - haggard - 30-07-2010 19:10

No komento.

A teraz komentarz: cba.pl ? o.0
gotowy szablon?
taki szablon?
co to za wyglad?

Kur@#@#@ dałeś mój dowód wypłaty z hotfile i usunąłeś mój nick/niejako znak wodny. Dałeś cały mój poradnik jako twój.

Już przegrałeś na starcie gościu. Niech ja ciebie znajde.



@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Wnoszę o usunięcie mojego poradnika ze strony zarabiajnabuxach.cba.pl. W innym wypadku wystąpię na drogę sądową.


RE: Nowa strona poświęcona zarabianiu w internecie i otrzymywaniu nagród za punkty - kreatywny - 30-07-2010 19:12

no to się nie popisałeś ;/


RE: Nowa strona poświęcona zarabianiu w internecie i otrzymywaniu nagród za punkty - haggard - 30-07-2010 19:15

Zaraz napiszę do admina o uzyskanie twojego adresu IP, drogi użytkowniku Schabik.

Wiedz, że w internecie nie ma anonimowości.


Nowa strona poświęcona zarabianiu w internecie i otrzymywaniu nagród za punkty - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.