Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
forumisko- krętacz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: forumisko- krętacz! (/Temat-forumisko-kretacz-111563)

Strony: 1 2 3


forumisko- krętacz! - adis663 - 02-04-2015 14:18

Chodzi tutaj o sprawę związaną z tym tematem, link: sprzedam Samsung galaxy s5 - zdjęcia wygasły, lub usunął. ale wstawiam screena niżej:

[Obrazek: dow_d.jpg]

około jakoś miesiąc temu napisałem do użytkownika 'forumisko' na gg, ponieważ byłem zainteresowany kupnem tej s5, wachałem sie trochę.. Ale gdy się zdecydowałem już i dogadaliśmy się co do wysyłki itp.
I od tego czasu zaczyna się wszystko, około 2-3 tygodnie temu napisałem ponownie do niego z potwierdzeniem że kupuje tą s5, oczywiście za pobraniem! więc nie twierdze że mnie oszukał ani coś.. Gdy już podałem mu dane do wysyłki, następnego dnia miał wysłać. No dobrze wszystko pięknie ładnie. Po kilku dniach napisałem do niego.. (rozmowy z screen niżej) nie odpisywał co mnie bardzo zaciekawiło, no ale nic, czekałem dalej.. Po tygodniu stwierdziłem że raczej nie dostane tej przesyłki a kontaktu nadal brak na gg, jak i również pw. Mógł napisać jakąś wiadomośc, dlaczego nie wysłał czy coś.. Napisałem kilka dni do moderatora @[Coristo], i dostałem odp że mogę zrobić taki temat że było takie coś.. Chociażby przestroga dla innych Smile

tutaj rozmowy z gg:

[Obrazek: rozmowa_1_forumisko.jpg]


[Obrazek: rozmowa_2_gg.jpg]

wcześniej też pisałem w tym jednym temacie forumisko z zapytaniem: 'czy może mi odpisać na pw?' oczywiście olał mnie, bo po kilku postach z innymi pisał normalnie, jak również na pw tez nie odpisał ani gg... (link niżej str 12, na samym dole i 13 początek)
link: Forumisko dziennik pracy z LeadMore

niżej potwierdzające zdjęcie:

[Obrazek: screen_forum_leadmore.jpg]


RE: forumisko- krętacz! - Coristo - 02-04-2015 14:39

@[forumisko]


RE: forumisko- krętacz! - averegen - 06-04-2015 15:41

Nie loguje sie od tamtego czasu dziwne...


RE: forumisko- krętacz! - adis663 - 06-04-2015 18:13

No bardzo dziwnee.. Mam nowe informacje więc zgłaszam dalej


RE: forumisko- krętacz! - Tidus - 06-04-2015 21:25

I niby z jakiej racji dostał on bana?


RE: forumisko- krętacz! - olekn1 - 06-04-2015 21:38

Bardzo dziwne, bardzo 02.04 - Czwartek, początek świąt facepalm A może forumisko chce sobie po prostu odpocząć w święta? Za trudne do zajarzenia, co nie?


RE: forumisko- krętacz! - broofie - 06-04-2015 21:50

Najwidoczniej musial byc jakis powod skoro dostal bana, po co wam to wiedziec


RE: forumisko- krętacz! - szymon034 - 06-04-2015 21:50

W nazwie tematu używasz wyrazu "krętacz". Następnie "nie twierdze że mnie oszukał ani coś". Autorze zastanów się trochę. Czy sprzedający ma obowiązek kontaktu? Może po prostu się rozmyślił? Fakt, powinien odpisać chociaż "zdecydowałem się nie sprzedawać" czy coś w tym stylu, ale brak odpowiedzi to nie powód do nazywania kogoś krętaczem czy rozdawania bana na forum.


RE: forumisko- krętacz! - Zarobiony_Koles - 07-04-2015 09:10

Forumisko to Multikonto..


RE: forumisko- krętacz! - Lamojednorożec - 07-04-2015 11:18

A wiadomo chociaż czyje?