Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o Sub-Sms ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie o Sub-Sms ? (/Temat-Pytanie-o-Sub-Sms-111556)



Pytanie o Sub-Sms ? - benio5 - 02-04-2015 13:05

Hej , mam do was bardzo dla mnie istotne pytanie dotyczace sub- sms na których sam próbuje zarabiać , jak wielu już użytkowników zauważyło Fejsbukowe grupy są wypalone , dlatego chciałem się zapytać które miejsca są jeszcze nie wypalone , nie oczekuje konkretnej odpowiedzi lub czy ktoś wo gule mi odpowie ale liczę że ktoś mnie chociaż naprowadzi z góry bardzo dziękuje za odpowiedz i mam nadzieje że temat nie pójdzie do kosza .


RE: Pytanie o Sub-Sms ? - osinex - 03-04-2015 10:33

wo gule nie rozumiem co ty do mnie rozmawiasz..


RE: Pytanie o Sub-Sms ? - kukiz87 - 03-04-2015 11:38

Własna strona + pomysł + promocja strony = kopalnia kasy


RE: Pytanie o Sub-Sms ? - Koja - 03-04-2015 12:11

Grupy na fb nie są wypalone, dużo osób wyciąga z nich nieźle dniówki. Niestety większość pisze tego typu posty "Do wygrania iphon ja wygrałam już 20 w zeszłym tygodniu i wczoraj mi kurier przywiózł" i potem zdziwienie czemu leady nie wpadają. Trzeba mieć pomyśl Smile


RE: Pytanie o Sub-Sms ? - benio5 - 03-04-2015 13:06

Dzięki za podpowiedz Big Grin