Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik PPA (Astrocash.org) - 10$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik PPA (Astrocash.org) - 10$ dziennie (/Temat-Dziennik-PPA-Astrocash-org-10-dziennie-111553)



Dziennik PPA (Astrocash.org) - 10$ dziennie - smagalaz - 02-04-2015 12:02

Postanowiłem ponownie spróbować swoich sił w PPA. Serwisem, na którym będę zarabiał, będzie Astrocash.org. W sumie zarobiłem tam ponad 1000 złotych, pracując nad niszami góra 24 godziny (przez cały czas jak tam jestem), więc warto do tego wrócić.
[Obrazek: spx00j.jpg]

Nisze - black hat.
Źródło trafficu - Youtube.
Ilość czy jakość? Ilość. Na razie mam 8 filmików - do wtorku postaram się, aby mieć co najmniej 100 filmów online. Mając sporo kont Youtube zweryfikowanych podwójnie (na każdym mogę założyć kilka kanałów), to raczej nie będzie trudne Smile
LP czy bezpośrednie linki? Na razie nie chce mi się robić LP, ale z czasem zacznę sprawdzać opłacalność nisz i pewnie zacznę je robić.

Co zrobiłem:
- założyłem kilka kont Google
- na każdym koncie są już filmiki promujące linki PPA
- niebawem filmiki zostaną dopalone poprzez jakiegoś 301+ boostera - zrobione

Dzisiejsze zarobki: 0,00$
Zarobki od 2 kwietnia do dziś: 0,00$

Cel: 270$ do końca kwietnia (czyli 10$ dziennie - na razie kilka dni z rzędu będzie 0$, dlatego liczę, że nadgonię w następnych dniach)


RE: Dziennik PPA (Astrocash.org) - 10$ dziennie - misterzelek - 02-04-2015 18:26

Powodzenia Smile


Dziennik PPA (Astrocash.org) - 10$ dziennie - Hybrid1990 - 13-10-2018 12:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.