Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EMICoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: EMICoin (/Temat-EMICoin-111524)

Strony: 1 2


EMICoin - Pitman - 01-04-2015 20:59

Witam

Chciałbym wam przedstawić stronę, na której możemy inwestować nasze bitcoiny.

Są 4 plany inwestycyjne:
[Obrazek: kzcstgjfijzb.bmp]
Po rejestracji w zakładce "Investment" znajdziemy indywidualny dla nas adres bitcoin do wpłat. Po wpłacie bitcoinów automatycznie trafiamy do danego planu (zależnie od tego ile wpłaciliśmy). Nie musimy kupować żadnych paczek itp. Mój depozyt dotarł na konto po ok. 15 minutach.

Naliczenia są automatyczne. Zawsze o tej samej godzinie, w której złożyliśmy depozyt (pierwsze naliczenie po 24h od wpłaty) i 7 razy w tygodniu.

Wypłaty są instant (zaraz po zleceniu) na podany przez nas portfel Bitcoin. Bez prowizji.

Ja osobiście zainwestowałem 0.03 Bitcoina. Naliczenia zawsze były na czas, a wypłaty instant.

Minimalny depozyt: 0.001 Bitcoina

Są 3 progi poleconych:
Level 1: 5%
Level 2: 2%
Level 3: 1%

Link czysty: https://emicoin.com
Reflink: https://emicoin.com/?ref=E82063271


RE: EMICoin - Pitman - 08-04-2015 21:17

Moje dwie ostatnie wypłaty:

- Z soboty
[Obrazek: sopkvtieu1wo.bmp]

- Z dziś

[Obrazek: xlb33h5nqa24.bmp]


RE: EMICoin - szygorski - 08-04-2015 21:28

z moich wyliczeń inwestycja zwraca się po 60 dniach, według mnie padną szybciej


RE: EMICoin - Pitman - 08-04-2015 22:03

Z tego co wiem to program ma już koło 2 miesięcy. W każdym momencie można wycofać depozyt. Niestety wiąże się to z prowizjami:

Cytat:You can withdraw your principal at any time. There is also a fee for releasing deposit that you should aware of.

Fees:
Deposit releasing under one month: 9% fee
Between one to three months: 4.5% fee
After three months you can release your principal with 2.5 percent fee

Note: There is no fees for withdrawing BTC from your balance. The fee applies just for releasing deposit to your balance

Ja osobiście już to 9% zarobiłem z nawiązką. Zapewne się trochę jeszcze pobawię i wycofam depozyt. Oczywiście jest to ryzyko i nikomu nie mogę zagwarantować, że program będzie działa jeszcze dość długo.


RE: EMICoin - bykonrado - 09-04-2015 19:01

Nie ma ryzyka nie ma zabawy i nie ma szampana Big Grin

A tak nawiasem mówiąc wpłaciłem symboliczne 0.001 + jestem refem twoim.
Zobaczymy ile pociągnie. Jakbym nie ryzykował to bym nie zarobił. Takie życie.

Ps. Trochę dziwne bo czekam już dobre kilkanaście minut, a depozyt się nie pojawił na koncie..


RE: EMICoin - Pitman - 09-04-2015 21:03

(09-04-2015 19:01)bykonrado napisał(a):  Nie ma ryzyka nie ma zabawy i nie ma szampana Big Grin

A tak nawiasem mówiąc wpłaciłem symboliczne 0.001 + jestem refem twoim.
Zobaczymy ile pociągnie. Jakbym nie ryzykował to bym nie zarobił. Takie życie.

Ps. Trochę dziwne bo czekam już dobre kilkanaście minut, a depozyt się nie pojawił na koncie..
Dzięki za refa. I jak ten depozyt? Bo u mnie pojawiłeś się jako ref i dostałem moje 5% bonusu.


RE: EMICoin - bykonrado - 09-04-2015 21:45

Wszystko jest teraz OK. Jutro powinny być już naliczania po 24h Smile

Wracam do gry z BTC więc aby pociągnął jak najdłużej Big Grin


RE: EMICoin - Pitman - 14-04-2015 20:33

Wypłata z dziś:
[Obrazek: l7k4srbv8vy0.bmp]

Jak na razie wszystko instant.


RE: EMICoin - bykonrado - 14-04-2015 21:36

Ile inwestowałeś w program?


RE: EMICoin - Pitman - 14-04-2015 21:56

Inwestowałem 0.03 Bitcoina. To jest wycofanie znacznej cześci mojego depozytu początkowego (depozyt można też wycofać w części). W samym programi zostawiłem sobie na ten moment 0.012 Bitcoina i jeszcze na portfelu mam wypłacone z EmiCoin koło 0.004-0.005.

Sądzę, że jak na program, którym nie trzeba się specjalnie opiekować (wchodziłem raz na 2 dni żeby reinwestować albo wypłacić) to całkiem ok.