Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LeadMore - Zamknięcie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: LeadMore - Zamknięcie konta (/Temat-LeadMore-Zamkniecie-konta-111519)

Strony: 1 2 3


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Menthol - 01-04-2015 21:19

Tak tylko że kolego ja tam dużo nie zarabiałem, miałem 20 leadów na kwotę 115.5zł raz miałem 30zł w dzień a tak to po 1-2 leady. Więc bez rewelacji, 2 sprawa że tutaj chodzi o to że niby ludzie za szybko się wypisywali z subskrypcji, no ale mnie to nie dziwi, a właścicieli serwisu jak widać bardzo Wink.

Pójde do innej sieci na uwadze mam HC, tylko że tam jest Premium SMS i jak już bym miał w to wejść to wolał bym robić coś uczciwiej, żeby np. ludzie chcieli wysłać 2 sms. No nie wiem pomyśle jeszcze jutro i trzeba brać się do działania.


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Branzolek - 01-04-2015 21:26

Moim zdaniem LM się powoli stacza Xpokerface
Masz miesiąc-dwa przerwy i co? Zamykają ci konto?
I co dalej nie możesz już u nich zarabiać?


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Goldes - 01-04-2015 21:30

Tutaj raczej nie chodzi o ilość leadów bo sam przez pierwszy miesiąc miałem 0-4 leady dziennie i mnie taka sytuacja nie spotkała .


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Branzolek - 01-04-2015 21:34

(01-04-2015 21:30)Goldes napisał(a):  Tutaj raczej nie chodzi o ilość leadów bo sam przez pierwszy miesiąc miałem 0-4 leady dziennie i mnie taka sytuacja nie spotkała .

Chodzi o ich jakość Wink


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - karor - 01-04-2015 21:34

bardziej się rozchodzi o zyskowność. Stawką 3zł to nikogo nie zbawią, większość świeżaków momentalnie przeniesie się do konkurencji


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - kuba48 - 01-04-2015 21:42

Głównie to chodzi o to, że jak widzą, że ktoś jest zarejestrowany z refa, to myślą, że pochodzi z FB i chcą mu życie umilić a nie myślą, że ma konto na zc i że wie o konkursie itd.... Taki mały wyzysk..
@ bo raptem problemy się zaczeły po wprowadzenie systemu refów..


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Menthol - 01-04-2015 21:59

Tu chodzi o to że osoby które zarejestrowały się z mojego konkursu, pewnie po chwili się z tego wypisały gdy zobaczyły że to jedna wielka ściema. Ale ja się nie dziwie, bo jak ktoś w np. pobieranie chce coś pobrać to i tak nie pobierze bo to nie działa...


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - MonikaLeadmore - 02-04-2015 07:58

(01-04-2015 21:18)suchy0001 napisał(a):  Ja proponuję leadmore zamknąć rejestracje dla nowych użytkowników.Osoby,które zaczynają swoją przygodę z subami róbcie to z dala od leadmore.Widać,że nie zależy im na nowych użytkownikach.
To już któryś przypadek takich akcji.Dajcie na start po 3,50 dla nowych i sukcesywnie podnoscie a nie 6 zł i zaraz akcje z blokowaniem kont bo ktoś kto ma 2-3 leady dziennie jest nieopłacalny.Paranoja

Tapatalk xperia z2

suchy0001 - Konto nie jest blokowane, kiedyś tak zrobiliśmy z 2-3 użytkownikami, do których musieliśmy dokładać. Pisaliście wtedy, że powinno im się dalej umożliwić zarabiać tylko na mniejszej stawce. Słuchamy Was Smile i tak też zrobiliśmy teraz, no i pytanie, co tak też nie dobrze ? Wink
Tak jak pisałam wtedy, powtórzę, to nie jest tak, że ktoś robi 2-3 leady dziennie i jest nieopłacalny. Możesz robić 1 leada na tydzień, na miesiąc i nadal być opłacalny i u nas zarabiać. To chodzi o takie szczególne przypadki, gdzie partner pozyskuje wiele klientów niedających zyskowności i trzeba do niego dopłacać.

(01-04-2015 21:26)Branzolek napisał(a):  Moim zdaniem LM się powoli stacza Xpokerface
Masz miesiąc-dwa przerwy i co? Zamykają ci konto?
I co dalej nie możesz już u nich zarabiać?

Branzolek przeczytaj jeszcze raz posty wyżej ze zrozumieniem Wink.

Nie chodzi o przerwy ani o ilość leadów. Nawet konto nie jest zamykane Wink.


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - suchy0001 - 02-04-2015 08:02

(02-04-2015 07:58)MonikaLeadmore napisał(a):  
(01-04-2015 21:18)suchy0001 napisał(a):  Ja proponuję leadmore zamknąć rejestracje dla nowych użytkowników.Osoby,które zaczynają swoją przygodę z subami róbcie to z dala od leadmore.Widać,że nie zależy im na nowych użytkownikach.
To już któryś przypadek takich akcji.Dajcie na start po 3,50 dla nowych i sukcesywnie podnoscie a nie 6 zł i zaraz akcje z blokowaniem kont bo ktoś kto ma 2-3 leady dziennie jest nieopłacalny.Paranoja

Tapatalk xperia z2

suchy0001 - Konto nie jest blokowane, kiedyś tak zrobiliśmy z 2-3 użytkownikami, do których musieliśmy dokładać. Pisaliście wtedy, że powinno im się dalej umożliwić zarabiać tylko na mniejszej stawce. Słuchamy Was Smile i tak też zrobiliśmy teraz, no i pytanie, co tak też nie dobrze ? Wink
Tak jak pisałam wtedy, powtórzę, to nie jest tak, że ktoś robi 2-3 leady dziennie i jest nieopłacalny. Możesz robić 1 leada na tydzień, na miesiąc i nadal być opłacalny i u nas zarabiać. To chodzi o takie szczególne przypadki, gdzie partner pozyskuje wiele klientów niedających zyskowności i trzeba do niego dopłacać.

(01-04-2015 21:26)Branzolek napisał(a):  Moim zdaniem LM się powoli stacza Xpokerface
Masz miesiąc-dwa przerwy i co? Zamykają ci konto?
I co dalej nie możesz już u nich zarabiać?

Branzolek przeczytaj jeszcze raz posty wyżej ze zrozumieniem Wink.

Nie chodzi o przerwy ani o ilość leadów. Nawet konto nie jest zamykane Wink.
Ok Smile

Tapatalk xperia z2


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - MonikaLeadmore - 02-04-2015 08:11

(01-04-2015 21:42)kuba48 napisał(a):  Głównie to chodzi o to, że jak widzą, że ktoś jest zarejestrowany z refa, to myślą, że pochodzi z FB i chcą mu życie umilić a nie myślą, że ma konto na zc i że wie o konkursie itd.... Taki mały wyzysk..
@ bo raptem problemy się zaczeły po wprowadzenie systemu refów..

kuba48 nie rozumiem Twojej wypowiedzi, żeby nawet się ustosunkować.

W każdym bądź razie z refami wszystko w porządku Wink a przypadki z niezyskownymi partnerami zaczęły się, gdy otworzyliśmy swój dział na forum i zlatują się ludzie spoza branży SMS. Przybywa bardzo dużo świeżych osób, które bez zapoznania się minimalnie z tematem próbują promować. Dodam, że często w takich przypadkach są różne dziwne aktywacje typu: "Kolega podał mi PIN na gg i go zapisałem."

Aha od razu dodam, ze tak jak każdy medal ma dwie strony, tak posiadanie własnego działu w 98% to plusy i możliwość pozyskania jednak dobrych partnerów.