Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LeadMore - Zamknięcie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: LeadMore - Zamknięcie konta (/Temat-LeadMore-Zamkniecie-konta-111519)

Strony: 1 2 3


LeadMore - Zamknięcie konta - Menthol - 01-04-2015 19:46

Dzisiaj dostałem maila od LeadMore:
"Witam, jakość generowanych przez Pana leadów jest bardzo niska w związku z czym chcieliśmy zaproponować możliwość dalszej współpracy na stawce 3zł. W przypadku nie zainteresowania taką propozycją środki zostaną wypłacone a konto wyłączone. "

Zarobiłem bagatela 115.5 Smile Jak widać trafiałem w zbyt "inteligentne" osoby które szybko wyłączały SPAM na telefon...

Stawka 3zł strasznie mnie korci, no ale nie wiem czy się skusić Wink

Dziękuje za współprace i życzę powodzenia, tym co jeszcze działać mogą.


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Majka - 01-04-2015 20:03

Zmień serwis Idea


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - prololex - 01-04-2015 20:11

Głupie pytania zadajesz Big Grin
Sam zarabiam na lm, ale stawka 3 zł obecnie chyba nikogo by nie usatysfakcjonowała, pozostaje Ci konkurencja.


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - feellove - 01-04-2015 20:32

Zamykaj i zmykaj do innych subów Smile. Teraz jest ich sporo, masz mylead, treesub itp.


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - CHWDP - 01-04-2015 20:39

prima aprilis czy prawda?


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Majka - 01-04-2015 20:41

(01-04-2015 20:39)CHWDP napisał(a):  prima aprilis czy prawda?

prawda


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - feellove - 01-04-2015 20:42

CHWDP, prawda. Już byl tutaj taki przypadek, wiec leadmore stosuje takie praktyki


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Kondziozwykopu - 01-04-2015 20:49

polecam 4lead, jednak ostatnio coś od wczoraj jakiś problem tam jest


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - Koja - 01-04-2015 21:04

Dziwicie się, ze tak robią.. Chyba logiczne, ze jeśli ktoś nie daje im wyśle to trzeba zmniejszyć stawkę Smile


RE: LeadMore - Zamknięcie konta - suchy0001 - 01-04-2015 21:18

Ja proponuję leadmore zamknąć rejestracje dla nowych użytkowników.Osoby,które zaczynają swoją przygodę z subami róbcie to z dala od leadmore.Widać,że nie zależy im na nowych użytkownikach.
To już któryś przypadek takich akcji.Dajcie na start po 3,50 dla nowych i sukcesywnie podnoscie a nie 6 zł i zaraz akcje z blokowaniem kont bo ktoś kto ma 2-3 leady dziennie jest nieopłacalny.Paranoja

Tapatalk xperia z2